Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE ÁOK-ról mesél kicsit valaki?

SZTE ÁOK-ról mesél kicsit valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Idén sajnos nem vettek fel, de Szegedre szeretnék orvosira menni. Valaki tudna tapasztalatokat mondani az első félévről/ évről? Elsősorban a kezdő tantárgyak érdekelnek, és mennyire indul durván a suli:) Érdemes már előre készülni, vagy azért nem dobnak a mély vízbe? A tantervet is megnéztem a neten, de például szerves kémiát nem is látok, pedig azt mondogatták nagyon. Szóval ezért érdekelnének ottani beszámolók.:D Valamint szerintetek online indítanak megint mindent, vagy be kell menni? Ti felvételiztetek? Sikerült?:)

2021. júl. 23. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj előre készülni, ott is ráérsz bőven, esetleg az anatómia atlaszt nézegetheted szabadidődben, ha van kedved, mert szerintem gyönyörűek benne a képek. Szerves kémia külön nincsen, az Orvosi kémia c. tárgyban van benne, utána pedig Biokémia, ha erre gondolsz. Első év objektíven nézve a legkönnyebb szerintem, de nehéz az átállás a középsuli után, mert lehet, hogy egy teljesen más tanulási technikát kell majd találnod például az anatómiához. És igen, szerintem mélyvíz lesz, mert nem fognak az oktatók azzal időt húzni, hogy átszoktassák az elsősöket, de ha az elejétől kezdve szorgalmas vagy, akkor lehet tartani a tempót.
2021. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)) Hanyadéves vagy?
2021. júl. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!