BGE vs Corvinus?

Figyelt kérdés

Szerintetek mekkora a különbség a BGE illetve a Corvinus egyetem gazdasági szakok között? Gondolok itt az oktatás minőségére, a leadott anyagok közti különbségre, illetve hogy a munkáltatók preferálják-e a Corvinus-ról érkezetteket a presztízse miatt nem szokták figyelembe venni?

Tudom, ezekre nehéz válaszolni, meg nem lehet általánosítani, de ha valakinek van ezzel kapcsolatban bármi információja vagy gondolata, azt szívesen fogadom.



2021. júl. 27. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Oktatás színvonala kb ugyanaz. Presztizse a Corvinusnak valamivel nagyobb a cégeknél. És a Corvinuson nem szivatnak értelmetelnül, a BGE-n meg igen. A Corvinust vagy ELTE-t próbáld meg.
2021. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
En is azt tudom javasolni,mint az elottem szóló,BCE vagy ELTE valamelyikere probalj meg bejutni,ez a ketto kiemelkedik a tobbi kozul.
2021. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Ez komoly kérdés? :D


Nekem olyan ismerőseim járnak a BGE-re, akiket máshova nem vettek fel pl. pl.: ker mark-ra, turizmus-vendeglátásra, nemzetközi gazdálkodásra stb.


Régen lehet, hogy jó főiskola/egyetem volt, de az utóbbi években borzalom a színvonal. Corvinustól függetlenül.

2021. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy BGE-n nagyon tamogatoak a tanarok es jo a legkor, nem szivatos a suli.
2021. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!