Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összességében milyen a kollégi...

Összességében milyen a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok a kollégiumtól félek hogy nagyon nagyon rossz lesz, most szeptemberben megyek 9.be..

2021. júl. 28. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A saját élményeimet/tapasztalataimat elég hosszasan tudnám taglalni ( ha van rá igény, természetesen le tudom írni:) ), de általánosságban szólva; nem mindenkinek való.

Vannak, akik imádták, rengeteg barátot szereztek, szerették az ottani életet, és vannak olyanok is, akik nem így vélekednek róla, nem úgy alakultak a dolgok.

A legjobb barátnőmet pont a gimis koliban ismertem meg, de nekem például nem való az ottani rendszer.. és nem is ment annyira jól, hogy olyan sok emberrel "éljek együtt".

Sok múlik azon, hogy milyen emberekkel, szobatársakkal vagy körülvéve, mennyire szereted, ha más osztja be az időd és mennyire tudsz másokhoz igazodni.


Kicsit negatív hangvételűre sikeredett ez most, de egyébként, mindent összevetve, nem volt egy rossz időszak, bár egyúttal lehetett volna jobb is.

2021. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!