Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan működik terhesen az...

Hogyan működik terhesen az utolsó éves szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés

Terhes lettem és utolsó évemet kezdem az egyetemen. Az utolsó pár hónapot érintené inkább, de nem tudom, hogy levelezőn és terhesen egyáltalán mennyi a szakmai gyakorlat. (?) Vagy ebben az esetben máshogy zajlik ez le? Nézelődtem de nem találtam infót erről. Óvodapedagógus hallgató vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 29. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy emalit a to-nak, szerintem segíteni fognak hogyan lenne célszerűbb:)
2021. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Nem zajlik mashogy, csak azert mert te terhes vagy. Vagy meg tudod oldani, vagy nem, max passzivaltatsz, megcsinalod kesobb az adott felevet.

Levelezon tombositve van a gyakorlat is, ismerosomnek azt hiszem valami 3x 1 het volt levelezon, de most lehet hulyeseget mondok, de arra emlekszem, hogy 1 hetet kellett tobbszor egyben mennie gyakorlatra ov.peden.

Irj emailt, tuti valaszolnak :)

2021. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!