Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » S. O. S. Terhesen tényleg nem...

S. O. S. Terhesen tényleg nem lehetek fodrász gyakorlaton? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy várandós vagyok,és elkezdtem egy okj-s fodrász tanfolyamot.Mondták,hogy az iskola tudja biztostani a gyakorlati helyet,igazság szerint ezen el sem gondolkoztam,mert tudtam,hogy tudok menni egyik ismerősömhöz gyakorlatra.

Elkezdődött az iskola,és közölték velünk,hogy mindenkinek magának kell elintéznie a gyakorlati helyet,mert nem tud még sem biztosítani az iskola.Ezzel sem törődtem,mert tudtam,hogy van helyem.

És beszéltem az ismerősömmel,és közölte velem,hogy nem tud elvállalni,mert azt mondta neki a könyvelője,hogy mivel,hogy babát várok,bármi baj lesz,ő fizethet,és mivel engem is be kell jelentenie,olyan mintha a munkahelyem lenne,és még fizetnie is kéne utánam.

Lényeg ami lényeg....törvényesen nem lehetek gyakorlaton mert babát várok.Kicsit el is keseredtem,és nem értem ezt az egészet.


2010. okt. 19. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a fodrászok elég sok kemikáliával dolgoznak, várandósan inkább tényleg nem kéne:(
2010. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem szeretnéd, hogy a babádnak baja legyen:) Az a sok kémiai anyag, amivel a fodrászok dolgoznak, nem biztos, hogy jót tesz neki.
2010. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A barátnőm fodrász,terhesen is dolgozott,megkérdezte a dokit és azt mondta dolgozhat tovább!
2010. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utóbbi!


Szerintem pedig ne dolgozzon terhesen!!!

Mindenki tudja hogy a hajfesték anyaga káros,ha belélegzed árthat a babának!

Hát elég strapás munka fodrászként dolgozni...gyerek vagy fodrászkodás,választani kell.

Pici baba mellett hogy fogsz dolgozni,ill.gyakorlatot szerezni?

Egy ilyen tanfolyam max.1év,ez alatt az idő alatt túl nagy gyakorlatot nem tudsz szerezni,akármilyen szorgalmas,ügyes,és tehetséges vagy.


É nem kockáztatnék a helyedben,vigyáznod kell a babádra már most,persze a te életed..


Egy 2gyerekes 32éves anyuka vagyok.

2010. nov. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem azt írtam,hogy dolgozzon,hanem azt amit a barátnőmnek az orvos mondott! Ő dolgozott végig és nem volt semmi! Mindenki maga döntse el mit csinál. Én is biztos utánna kérdeznék az orvosomtól!
2010. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én elvből nem dolgoznék semmitse terhesen
2014. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!