Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet plank gyakorlat...

Terhesen lehet plank gyakorlatokat végezni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 23:01
 1/9 anonim válasza:
70%
Igen, ha nem kell a gyerek.
2019. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Lehetni mindent lehet, de minek?!
2019. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy egészséges terhesség nem ettől fog megszakadni. A terhesség nem betegség. Nyugodtan csinálhatod, semmi bajod nem lesz tőle.
2019. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha eddig is sportoltál, akkor simán, de az irvosoddal ezt is nyugodtan megbeszélhezed
2019. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
2019. nov. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy gondolom ösztönösen, hogy semmi olyat nem szabad, ami a hasizom erőltetésével jár, már pedig ez eléggé... nekem eszembe se jutna ilyet csinálni, az ágyról sem hasból kelek már fel hanem kézzel tolom fel magam. Nem is kell rá figyelmen, ösztön. Én semmiképpen nem csinálnék ilyet. Hasizomgyakorlatot amúgy sem lehet.
2019. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem


Más edzési formát érdemea választani



A hasizmot nem mist kell erősíteni.

A túlzottan izmos hasfal vezethet korai méhszájnyíláshoz majd ( tapasztalat)

2019. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Megmondom őszintén nekem eszembe se jutott volna. De amugyis erezni fogod hogy ha próbálod a hasizmod terhelni az kellemetlen érzés lesz. Jelez a szervezet hogy ne. Erőltetni lehet, de nem érdemes. Ha azonban 5 éve napi 1 órát plankolsz nyilván meg sem fogod erezni. De azért ahhoz nagy fitness császárnőnek kell lenni.
2019. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A babának mindenképpen. Kockás hassal fog megszületni.
2020. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!