Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező szakon mennyire...

Levelező szakon mennyire lehet barátságokat/ismeretségeket kötni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?
2021. júl. 29. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanúgy. Heti egy napot együtt töltötök reggeltől estig, közben barátkoztok. Csináljatok osztály csoportot valamilyen platformon (discord stb) és barátkozzatok. Nekem még teljesen online szakról is vannak online barátaim.
2021. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Én fél évet voltam egyetemi levelezőn-lényegtelen miért, ott hagytam, de egy része, amit leírok.


Szóval én nem túl népes szakra jelentkeztem, nappalin is 1 ember volt, levelezőn voltunk 5-en. Mind felnőttek, legalábbis 3-an már elmúltak 30 évesek, egy valaki volt 25 körül, én meg ott voltam 19 évesen.

A fiatalabbal beszélgettem mikor találkoztam-de covid miatt online órák voltak.

Ő tojt rám ha kellett neki valami, jó voltam 👍


Az egy szem nappalis előbb segített, mint ő. Neki köszi.

Nappalisokkal jobban kijöttem, hiába csak online beszéltünk, rendes emberek.


Ismerősöm egy forgalmasabb szakon van levelezőn. Ő is hasonlókat mesélt.


Szóval nem valami összetartóak,kivéve ha nincs ismertséged másokkal máshonnan.

Lehet kötni barátságot, de szerintem ne számíts hosszútávú kötöttségre.

2021. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem reménykedem mert elmondásod alapján nem számíthatok túl sok jóra. Én turizmus szakra jelentkeztem és max 15 embert vesznek fel. Remélem azért lesz köztük normális akivel igaz barátságot köthetek
2021. júl. 29. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

2 vagyok.


Persze, azért egy-két vélemény alatt ne vonj le előre következtetéseket.

Meglátod milyen emberekkel kerülsz össze, meglátod mennyire motiváltak,hogy állnak másokhoz. Turisztikán talán nyitottabb emberekkel kerülsz össze.


Sok sikert kívánok a tanulmányaidhoz! :)

2021. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom a tapasztalatomat hátha valaki hasonló kérdésen gondolkodik.

Nos nagyon senki nem nyit úgy,mint ahogy én elképzeltem. A legtöbb ember egyedül ül és nem nyit senki fele inkább a telefonját nyomkodja.

Van messenger csopink,de egy csomó ember nem is lépett be, és nagyon nem is beszélünk ott. Max csak akkor hogy pl hol vagyunk? Mirol maradt le valaki ha nem volt.

A szünetek mindig rövidek és 10 perc alatt nagyon nem lehet sokat beszelgetni senkivel mert ez ido alatt mindenki cigizik,pisil vagy telefonal. Valahogy senki nem akar annyira baratkozni es ez furcsa nekem.

2021. szept. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!