Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van Budapesten pszichológia...

Van Budapesten pszichológia szakos középiskola?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget előre :)
2021. aug. 1. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát kifejezetten ilyen nincs, viszont a raoulban van pszichológia óra eü és oktatási szakon tuti. Nagyon alap dolgokat tanítanak amúgy, pl kognitív folyamatok, fejlődéselmeletek.
2021. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha valaki pszichológus akar lenni, milyen középsuliba kell járnia? sima gimibe?
2021. aug. 1. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Barhova. Nem az a lényeg hogy milyen iskolából mész. A felvételi követelményemet kell teljesíteni. Érettségit adó helyre kell jelentkezni és az érettségin elérni a megfelelő százalékot. Az hogy mellette van e szakmai képzés is mind1 egy közgázos js tud jelentkezni pszichológiara ugyanúgy mint egy gimnazista. Szoval kár pocsekolnod az eveket egy sima gimiben, valasz egy szimi szakmat, olyan helyen ahol kapsz mellé érettségit es írd meg az érettségit jól. Mire kilépsz a közepiskolás eveidből lenne egy szakmad is és ha jol tanulsz felvesznek pszichologiára. (Persze lehet mondani hogy egy gimiben jobban felkészítenek az egyetemre stb). De szerintem az a 4 ev csak pazarlas. Önallóan is jól fel lehet sőt en mar banom hogy sima gimibe mentem. Lett volna egy plusz szakmam, így most gürizhetek meg egyetem mellett/utan.

Legyen ez az első opciód es keress egy B opciót ami erdekel jól kereső szakma. Fokuszálj a tavoli célodra, de addig is hasznosan töltöd el az eveket.

2021. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!