Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor rendelik el a távoktatás...

Mikor rendelik el a távoktatást szerintetek? Van rá esély hogy már szeptemberben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 17:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%

Naponta megkérdezik harmincszor, senki nem tudja, de valószínűleg egyetemeken kívül egyáltalán nem lesz online oktatás.


De ha már itt tartunk, akkor most már komolyan érdekelne, hogy hogyan gondolják azok, akik ennyire várják az online oktatást, mi a gondolatmenet? Kerüljön idén is minél több magyar kórházba, és legyen megint káosz az egészségügyben, mint tavaly, csak ne kelljen suliba menni? Mindegy milyen áron, csak ússzuk meg ezt is? Micsoda undorító gondolkodás ez, te jó ég.

2021. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én csak azt akarom hogy ne kelljen suliba menni. Nem én tehetek arról hogy sokan kórházba kerülnek
2021. aug. 13. 17:57
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

Én csak ugyanazt tudom elmondani most is,amit szoktam az ilyen kérdéseknél.

Nyilván meg van az esély a távoktatásra,ez csak attó függ,mennyire robban be a 4. hullám.

Lehet,hogy egy picit megemelkedik a járványgörbe és a kötelező beltéri maszkviselést visszavezetik,de ezeken kívül semmi más nem lesz,távoktatás sem lesz.


De persze úgyis megemelkedhet a fertőzöttek száma,hogy újból lesz távoktatás.



De én nem fogom azt mondani neked,hogy úgy is lesz távoktatás,hiába is azt akarod hallani.

2021. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

"Lehet,hogy egy picit megemelkedik a járványgörbe és a kötelező beltéri maszkviselést visszavezetik,de ezeken kívül semmi más nem lesz,távoktatás sem lesz."

Ugyanezt hallgattuk egy évvel ezelőtt is. Aztán fél évig távoktatás volt. Most is lesz.

2021. aug. 13. 18:45
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogom azt mondani,hogy úgyis távoktatás lesz,hiába nagyon a fétised.

Nem vagyok jós,hogy tudjam,de te nyilván tudod...


Szerintem még fent sem tudják,nemhogy mi.

2021. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

"Ugyanezt hallgattuk egy évvel ezelőtt is. Aztán fél évig távoktatás volt. Most is lesz."

Csak annyi a különbség, hogy tavaly még nem voltak vakcinák. Ha meg a vakcinák nem nyújtanak elég védelmet, akkor is ott vagyunk, hogy az egyetlen lehetséges opció, hogy megtanulunk a coviddal együtt élni, aminek nem az a módja, hogy a politikusok kedvük szerint rendelik el a digitális oktatást.

Neked pedig változtatnod kéne a mentalitásodon. Tényleg rohadt vicces, hogy digitális oktatásban a tanórák fele meg sincs tartva, a másik felén meg le se szarod, hogy éppen mi történik (mert gondolom nem azért akarsz digitális oktatást, mert annyira tanulni szeretnél), de hosszútávon ez egyáltalán nem kifizetődő.

A másik nagy probléma szerintem, hogy a digitális oktatással az eleve gyenge szociális készségekkel rendelkezők még inkább hátrányba kerülnek ilyen téren. Ami hosszútávon megint csak problémát okozhat, hiszen akinek fiatal korban nem sikerül jó alapokat felépítenie, annak később még nehezebb dolga lesz. Márpedig az élet nagyon sok területén előny, ha az embernek jó kommunikációs készségei vannak, és magabiztos tud lenni akár idegenek társaságában is.

2021. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

Tavaly nem volt kb 5 millió legalább egy oltással rendelkező ember. Ha az oltás ellenére elrendelik a digitális oktatást a közoktatásban akkor semmit se ért az oltás.

Választások előtt beismerni, hogy kidobtuk az ablakon az oltások árát badarság lenne. Ezért szerintem a közoktatásban jelenléti oktatás lesz.

2021. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%

"Választások előtt beismerni, hogy kidobtuk az ablakon az oltások árát badarság lenne. "



óó miért? a lélegeztetőgépek ára hova ment? ki az ablakon? Azt is beismerték és? folytatás?

2021. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne távoktatás? én is azt szeretném, gimis vagyok, de mi a gondolatmenet? Semmilyen komolyabb szigorítás nem lesz, mivel van vakcina, és több millió ember be van oltva. Ja, tudom, ott van jópár millió ember aki meg nem oltotta be magát. Na és? Vessen magára, miattuk nem fognak országos zárlatot elrendelni :D Szerinted kijárási tilalmat, meg digitális oktatást fognak elrendelni azoknak is akik be vannak oltva? Rosszul gondolod. A fél társadalomra meg nem lesznek ilyen szigorú korlátozások. Úgyhogy fejezzük be gyerekek, online oktatás már nem lesz. Majd maximum jópár év/évtized múlva egy másik járvány miatt.
2021. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg jönne egy olyan variáns ami ellen nem jó a vakcina? hm.. Bezárások? nem! Online oktatás? nem! Megtanulunk együttélni ezzel a szarral és elengedni az egészet? IGEN!
2021. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!