Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor rendelik el a távoktatás...

Mikor rendelik el a távoktatást szerintetek? Van rá esély hogy már szeptemberben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 17:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
4%
Miért kéne ebből kijönni? nem értem. Kösz én tök jól elvagyok így is, és semmi szándékom nincs változtatni.
2021. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

21


Mert az élet minden területén csak szívni fogsz vele..állásinterjúnál, munkánál, vásárlásnál, párkapcsolatnál stb. Jó, tudom, manapság már van home office, lehet online várásolni de az ember társas lény és elöbb utóbb (akár 30 év múlva) bánni fogod hogy csomó mindenből kimaradtál és a 4 fal között töltötted az életed nagy részét. Mert eleve kiakarna párkapcsolatot olyannal aki ennyire elv van zárkózva mindenkitől?

2021. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

"Mert eleve kiakarna párkapcsolatot olyannal aki ennyire elv van zárkózva mindenkitől?"


És ÉN kivel akarok párkapcsolatot szerinted? Hm? Max egy kutyát bírok elviselni mert az legalább KUSSOL.

2021. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a kérdést feltevő gyermek nem a legsikeresebb egyed az iskolájában, így persze, hogy inkább otthon akar punnyadni. Menj el dolgozni akkor, hagyd a francba a sulit. A többieket meg hagyd élni és tanulni.

Éljen a jelenléti oktatás!

2021. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

éljen a jelenléti oktatás? xDDD ezt ugye csak viccből írtad? a jelenlétinek már legalább 10 éve a szemétdombon lenne a helye. haladni kéne a korral. tavaly tavasszal bíztam benne hogy az emberek észreveszik hogy a távoktatás fényévekkel jobb a jelenlétinél, de sajnos tévedtem.

éljen az online oktatás!

2021. aug. 23. 23:24
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Úgy-úgy kérdező! De mit is várunk itt Magyarországon? Van olyan iskola ahol úgy csengetnek ki ha az ügyeletes személy oda ballag és megnyomja a csengőt. Na?!
2021. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként igen, 2021-ben még nem az 1950-ben bevált szokásokat kéne használni az oktatásban sem. Ha minden más tudott változni az oktatás pont miért nem? Online kéne már leadni az anyagot mindenhol, ha egy jogosítványt, kreszt lehet online, akkor a kötelező iskolai éveket is lehetne, mindenkinek egyszerűbb lenne. Aki meg nem tanul az amúgy se tanulna, ez nem kifogás.
2021. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi modern ember, akik csak a haladást sürgetik, viszont fogalmuk sincs alapvetésekről, te jó ég. :D


Ti, online oktatás fetisiszták valamiért kivétel nélkül megfeledkeztek az iskola második legfontosabb funkciójáról: a szocializálódásról. Ha tetszik, ha nem, a társaságban töltött időt otthon, egyedül a gép előtt rohadva sosem lehet sem bepótolni, sem helyettesíteni.


Az újabb generációkra egyre inkább jellemző a kóros elmagányosodás, a ti világotokban ez a folyamat még tovább gyorsulna. Persze lehet itt verni az asztalt, esetleg majd frusztráltak lesztek, miközben a dolgok szépen visszatérnek a normális kerékvágásba. És ez így van rendjén.

2021. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Iskolába tanulni megy be az ember. Az már más tészta ha valakinek lesz is ott barátja. De ez nem az ötkert :D ennyi erővel egyetemen se kéne legyen levelező szak, mert otthon kell sírni egyedül legtöbbször nem?
2021. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

[link]


Jókat mond, érdemes megnézni

2021. aug. 24. 13:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!