Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező testnevelés az...

Kötelező testnevelés az Egyetemeken?

Figyelt kérdés
ma volt róla szó egy interjúban. link: [link]

2021. aug. 13. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az EKKE-n is van 2 félév tesi, még úgy is, hogy nekem egyébként is van tesim. Nekem tetszett az a 2 félév, két különböző sportágat próbáltam ki és közben új embereket is ismerhettem meg. (De nehezen lehetett összehozni, mert olyan sportok amiket kipróbáltam volna, sokszor ütköztek az órarendemmel, vagy mire betöltött a Neptun, addig betelt az összes hely)
2021. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
98%

#6 nálunk elfogadtak kondibérletet, de csak egy kijelölt kondiból. úszásra is lehetett járni, de csak oda ahova az egyemet megszervezte.


#7 igen elég ciki volt egyetemre tornacuccal rohangálni. de túléltük. 2. félévben az egyetlen hely az órarendemben ahova be tudtam nyomni a tesit az pont foci volt. lány vagyok, halálosan utálom a focit. de szerencsére nem voltam egyedül, az egyik csaj kitalálta hogy teremfrizbizzünk, az nagyon jó volt.

2021. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Számomra nem kérdés, hogy szívesen járnék mozogni ha maradna így az egyetemi sportolás (mármint, hogy szabadon választható). Inkább attól tartok, hogy olyat szeretnének, mint a közoktatásban.. :/
2021. aug. 14. 18:07
 14/15 anonim ***** válasza:
97%

szerintemnem art.

nalunk is volt 1 vagy 2 evig kotelezoen. mindenfelet lehetett valasztani a callaneticstol kezdve roplabda kosar tollas etc.

mondjuk igy van ertelme, de ha kotelezoen csak egyfele orara bejarni mint kozepsulibanna az nevetseges:-)

2021. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem, nem is arról van szó hogy ártana.. kell is egy kis mozgás az egész napos tanulás előtt, de nem olyan módon mint a közoktatásban... így, ahogy most van teljesen jó..
2021. aug. 15. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!