Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen megérné elkezdeni...

Egyetemen megérné elkezdeni új nyelvet,vagy inkább külön suliba/tanárhoz érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kreditért nyelvtanulós kurzus az egyetemen (nem mindenhol van) és belefér az órarendedbe, érdemesebb, hiszen nem kell fizetned.
2021. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még ha kredit nélküli, akkor is megéri (mert ingyen van), ha szükséged van rá pl diplomához. Én elég sok energiát fektettem abba, hogy egyetemistaként semmilyen nyelvet ne kelljen tanulnom (azon kívül, hogy a meglévő tudásomat használom).
2021. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha tudod hogy jó nálatok a nyelvtoktatás, és ingyenes akkor mindenképpen kezd el ott. Ha nem tudsz róla semmit de ingyenes, akkor is mindenképpen kezd el hiszen veszíteni valód nincsen, és valammi alapot csak ad. Utána már saját tapasztalat alapján dönthetsz hogy követekző félévben is megéri-e vagy inkább magántanárhoz kellene járnod.

Én miért ne? alapon kezdtem el 0ról egy nyelvet csak mert beleillett az órarendembe és volt még ingyenes nyelvi félévem. Eléggé gyors volt nekem a tempó (0-ról kezdő német volt eredetileg, de a legtöbben gimiben második idegennyelvként tanulták csak nem érezték erősnek a tudásukat, ezért ezt vették fel; igazából érthető módon a többségnek jó tempóban haladt a csoport) így eléggé nehéz volt, nem is sok maradt meg, de összességében arra jó volt hogy kipróbáljam milyen a német és tudjam, hogy érdekel-e tovább

2021. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!