Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen vagy Budapest egyetem...

Debrecen vagy Budapest egyetemválasztás szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 00:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
93%
Debrecen
2021. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

BP albi árak olyan magasak, hogy kénytelen leszel eladni a tested, hogy ott tanulhass.

Debrecenben emberközpontúbbak a diákok, BP-n egy szám vagy és egy másik ember, akit odébb löknek a 4-es-6-os villamoson.

2021. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Mi a szak, ami érdekel! Az sem mindegy!
2021. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3 Kifejezetten az orvosi érdekel, de nem hinném, hogy egyetem-egyetem nagyon mást tudna tanítani, így inkább a város maga érdekelne.
2021. márc. 16. 07:49
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Orvosit nem ismerem, de műszakiból nagy különbség van egyetem és egyetem között.
2021. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Még 3 éve Budapestet javasoltam volna, ma már inkább Debrecent mondanám.

Igaz az sem olcsó már, de sokkal emberközelibb, tisztább - egészen jó közbiztonsággal!

Ráadásul kiváló az infrastruktúrája.

Az albérletek ott is drágák - de nem pesti szinten.

A Debreceni Egyetem az ország egyik leggazdagabb egyeteme...

2021. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Köszi a mínusz pontokat! :)

Bocs, hogy egy értelmes és fontos szempontot hoztam fel, amiben te nem hiszel, de a valóság, hogy nem véletlenül van különbség egyetem és egyetem között bizonyos szakokon.

2021. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Budapesten tanulok, de Debrecent is ismerem. Nekem Pest jobban tetszik, nagyobb, több lehetőség. Debrecen családiasabb kicsit, ismerőseim, akik oda járnak, szeretik többségében. Szóval összességében egyik sem rossz döntés szerintem. Ha albérletben gondolkodsz, Debrecen egyértelműen olcsóbb, kolik esetében már közel sem biztos ugyanez.
2021. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, kik és miért pontozzák le azokat, akik Debrecent részesítenék ilyen-olyan szempontból előnyben. Tőlem ment a pipa mindenkinek, aki érdemleges véleményt írt, köszönöm!
2021. márc. 16. 11:48
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Budapesten több a lehetőség,viszont drágább is.

Debrecen egy szép,aránylag zöld város. Azért itt is vannak szolgáltatások,de lényegesen kevesebb,mint Bp.-n.

2021. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!