Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni óraütközésnél?

Mit lehet tenni óraütközésnél?

Figyelt kérdés
Most brutálisan megörültem,mert a tesin agyaltam,hogy felvegyem-e még idén,mert szeretek sportolni. Most megnéztem újra,és már kirakták a sportokat,és van egy amire nagyon szeretnék menni,de pont úgy van,hogy 8:30-10:10ig lenne. Aznap pedig nekem 9:25-10:10ig van órám. A másik 10:20kor kezdődik,és úgy 20 percre leszek az épülettől,ahol az az óra lesz. (Kicsit necces) Így akkor nem tudom majd felvenni vagy van erre valami megoldás?:/
2021. aug. 25. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Életedben most először fordul elő, hogy választanod kell két dolog közül, vagy miért olyan fura ez? Az a megoldás, hogy eldöntöd, melyik fontosabb. Ha tesi szakos vagy, akkor nyilván a tesi. Egyébként viszont elég egyértelmű, hogy nem az, hiszen sportolni máshol is, máskor is tudsz.
2021. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
SZTE-n vagy? A tesire csak úgy adják meg az aláírást, ha bejársz rájuk... Ha előadásoddal ütközik, akkor mérlegelsz, hogy be akarsz-e arra járni, vagy sem... Ha igen, akkor vagy keresel egy másik tesit, vagy majd következő félévben gondolkodol rajta, hátha jobb időpontra esik.
2021. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!