Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szigorlat vagy az államvizsg...

A Szigorlat vagy az államvizsga a nehezebb?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz szigorlatom és tudom hogy az egész tanulmányaim során tanultakat fogják kérdezni, viszont azt nem tudom pontosan hogy miben más mint a záróvizsga? Szerintetek nehezebb vagy könnyebb?

2021. aug. 26. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

Én speciel jobban tartok a pszichológia-pedagógia összevont szigorlattól, mint a tantárgypedagógiáktól... vagy mint az államvizsgától.

Mint ahogy anno jobban féltem a kémia szigorlattól, mint a műszaki műveletek szigorlattól... vagy mint az államvizsgától.


Szóval szak és tantárgyfüggő is a dolog. egy matek szigorlattól pl nem félnék. Nem is féltem, nem is fogok ;)

2021. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!