Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon vehetek fel évnyitón...

Vajon vehetek fel évnyitón pulcsit az ünneplőre?

Figyelt kérdés
Holnap évnyitó és sajnos későn vettem észre hogy az alsó gombja nem ér össze az ingemnek. Meg fogják engedni hogy egy fehér, kicsit "elegánsabb" cipzáros pulóvert felvegyek rá hogy épp takarja az utolsó gombot de látszodjon az ünneplő? Nagyon gáz lesz ha nem engedik meg://////

2021. aug. 31. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök hideg van. Mindenki vesz pulóvert.
2021. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Persze hogy megengedik.

Ha gáz a helyzet, 2 dolgot azért megpróbálhatsz:

vagy megpróbálod odébbvarrni a gombot fél centivel (nem lesz tökéletes, de egy alkalomra elmegy)

vagy pedig, ha végképp nem akarod vállalni, hogy nem ér össze a gomb, akkor legrosszabb esetben "hagyd el" a gombot, mmagyarul vágd le, és kezeld lazán, viccesen a szitut. Így vetted már ki a mosógépből, és nem találtad meg a gombot, vagy letépte reggel a macska, akármi. Amúgy ha egy fehér atlétát aláveszel, akkor valószínűleg fel sem tűnik senkinek a gomb hiánya.

Azért nyugodtan vegyél pulcsit, és csak lazán! :)

2021. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ingre vehetsz, persze.
2021. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy mégis mit gondolsz: hogy lerántják rólad a pulóveredet??? Hát hogy fordulhat meg ilyen a fejedben, hogy bármilyen ruhadarabot "nem engednek"? Hogy képzeled, hogy beleszólása van abba az iskolának, hogy milyen ruhát veszel fel?! Ha mondjuk ünnepélyre nem veszel ünneplőt, akkor maximum csúnyán néz az osztályfőnök vagy látókörön kívülre zavar, de egyik embernek nincs joga beleszólni a másik ember öltözködésébe! Az iskolának se! Nem kéne ennyire félni!
2021. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es:

Azért le ne harapd a fejét egy aggódó fiatalnak:D Persze nincs joga senkinek beleszólni az ember öltözködésébe de az évnyitóra kötelező ünneplőhöz nem voltam benne biztos, hogy oké lesz a pulcsi. Azért köszi a választ. És a többieknek is köszi:)

2021. szept. 1. 05:01
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
#4, nekem akartak intőt adni, amiért a matrózblúzra pulóvert vettem mert fáztam.
2021. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
De csak fenyegettek, ezek szerint. Amúgy meg micsoda egy intő? Egy nagy semmi. A tanár tehetetlensége és frusztrációja. Az intő nem büntetés, hanem üzenet a szülőnek, hogy nevelje meg a gyerekét. Ha a szülő nem veszi komolyan azt, amit nem is kell, mondjuk egy pulóvert, nem pedig egy verekedést, akkor nem is foglalkozik az intővel.
2021. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Update: van olyan akin ünneplő sem volt szóval nem öltek meg.
2021. szept. 1. 12:19
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudjuk, hogy nem csak a tanár hack-elte meg itt a gyakorin a felhasználóneved/jelszavad és az igazi kérdező már halott?
2021. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es

Soha nem fogtok elkapni!!!!

2021. szept. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!