Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz megint...

Szerintetek lesz megint iskolazár meg online oktatás a 2021/'22-es tanévben? Ha igen, mit tippeltek, mikortól?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
És akkor mi van 89 es?
2021. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
0%

Ez az 90 es, akkor lesz szalagavató 🥰

Az ostoba oltatlanokat korlátozzák a többiek meg mehetnek majd.

2021. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
72%

89es, ebben igazad van.

De érezhető, hogy nagyon minimális korlátozásokat hoznak hétről hétre. Ez a maszk is csak a tömegközlekedésre vonatkozik. Üzletre, színházra, mozira nem. Tömegrendezvényre sem.

Az oktatást illetően meg végképp semmi intézkedés nincsen még. Lehet hogy lesz pár dolog, lázmérés, maszk, egyebek később. De hogy altalános online tanulás lenne, azt nem hiszem.

2021. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
93%

Moziba már kell, budapesti moziba és színházba legalábbis. (Mármint maszk.)

Ezek csak a bevezető intézkedések. Ne feledjétek, még nem ment le a november 1-.i halottaknapi utazgatás, ls még van egy-két nagyobb rendezvény, pl. ma hallottam, valami MTV díjátadó gála vagy mi a szösz.

Szóval előbb majd boltokba menős időpontos korlátozás, aztán majd az esti kijárási korlátozás, és az iskolák. Utóbbinál szerintem az általános iskolákat nem zárják be, a középiskolákat nem tudom. De az egyetemen nem indokolja semmi a bejárást, és nem csak azért mondom, mert én rohadtul szeretném, ha megint online mennének a vizsgák, hanem mert már felnőtt, értelmes embereknek kifejlesztett értelmes megoldások vannak erre, amiket mindenki kiválóan használ, és semmiből se tart átállni rá. Itt nincsenek házik meg órai feleltetés stb, a vizsgáknál meg amugy is rámenne az oktató egész napja, de nem sűrűsödnénk össze a folyosókon, várva, hogy bemehessünk. Mindenki bejelentkezik adott időpontra Skype-on, zoomon, máshol, és mehet a szóbeli.

Szóval logikailag semmit nem vesztene senki az online vizsgaidőszakkal, egy esti kijárási tilalommal és a szórakozóhelyek korai zárásával meg amugy is be lehetne zavarni az egyetemista réteget az albérletekbe meg otthonra.

Én most azt mondom, hogy ha a napi halálozások 100 fölé mennek, akkor lesz szigorítás. Most negyvenakármennyi körül vagyunk. Egy hete még huszon volt. Ilyen ütemben 2-3 hét kérdése. Mondjuk úgy, hogy a december eleji-közepi fullos szigoritást már elképzelhetőnek tartom, amit csak karácsonyra oldanak majd fel.

2021. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
24%

Egyetemista létedre hogy írhatsz ekkora baromságot, hogy az esti kijárási tilalommal és a szórakozó helyek korai bezárásával senki nem veszít semmit????? Úristen!

Valami büfészakra járhatsz...

2021. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
6%

És ne feledd, nem ment le a halottaknapi utazgatás mellett még a mikulás sem, a karácsony sem, sőt újév, vìzkereszt sem:-) és még jön a farsang is:-)

Most tényleg ilyen szegényes gondolkodásúak ma az egyetemisták, mint 94es?

Cáfolja már meg valaki lszi lszi!

2021. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
3%
Nem lesz itt fullos szigorítás pont karácsony előtt!
2021. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
25%
Hát az online vizsgaidőszak lehet hogy jó lenne a Neked, de kijárási tilalom és a szórakozóhelyek korai bezárása ismét padlóra küldd jónéhány iparágat. Ebbe szerintem nagyon nem gondoltál bele!
2021. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, "küld"
2021. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
75%
LESsz
2021. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!