Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz megint...

Szerintetek lesz megint iskolazár meg online oktatás a 2021/'22-es tanévben? Ha igen, mit tippeltek, mikortól?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
77%

De hogy miért állt be a fejekbe az okt. 15-i dátum, nem is értem.

Marhára nem lesz itt 3 hét múlva online oktatás, de még 3 hónap múlva sem.

Egész Európa nyit ezerrel, majd pont csak és kizárólag a magyar sulikat zárják be, persze...

2021. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
Szerintem oktober 15.en meg nem lesz sajnos zar. November-december kornyeke szerintem. (En velemenyem)
2021. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
67%

De miért "sajnos"????

Árulja már el nekem valaki,hogy fiatal, életerős iskolások miért akarnak bezárva a monitor előtt kornyadozni hónapokig?? Amikor ilyenkor éppen hogy élvezni kellene az életet, társaságot és a szabadságot!

Bakker, mire számíthat az ember majd így ettől a generációtól??

Csak remélni tudom, hogy az itt online oktatásért sopánkodó gyerkőcök csak elenyésző kisebbséget képviselnek a korosztályukban!

2021. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
100%

33 sajnos nem.

Kapom az ívet az összes ilyen kérdés alatt hogy a szalagavató miatt nem akarok online t.

2021. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 WidowmakerButt ***** válasza:
93%

Október 15 nem egy jó dátum. Nyilván nem fognak pont akkor lezárni, amikor a vadászkiállításnak vége van. Túl átlátszó lenne, hogy megvárták a kiállítás végét.


Azoknak, akik azt ismételgetik, hogy nem lesznek szigorítások már, mint egészségügyi alkalmazott mondanám, sajnos tévedtek :) Az előző két alkalommal is mindenki azt hajtogatta, hogy nem lesz zárás, és lám, épp az ellenkezője történt. Mint mondtam, a kiállítás utáni rögtöni zárás túlságosan is átlátszó lenne, ezért onnan számolva egy pár hét és máris jön az online tanítás, ha pedig nem, november vége felé már 100%, hogy onlineba lesz mindenki. Nem kell elhinni amit írtam, elvégre bárki mondhat bármit. Én csak azt írtam le, amit tudok

2021. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 WidowmakerButt ***** válasza:
91%
Ja és még érdekességként mondanám, hogy ez az egész Covid még húzódni fog egy három-négy évig. Nem kell nagyobb lezárásokra számítani, olyanok már nem lesznek megint. A legnagyobb szigorítás még mindig az online oktatás lesz.
2021. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
0%

Messzitől jött ember bármit mondhat 😉

Nem lesz.

2021. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
95%
35, 36, teljesen igazad van. Eddig sem akarták mégis az egyik pillanatról a másikra jött. Fog ez jönni még, lesz még böjtje ennek vadászkiállításnak meg stb stb-nek... a szünet után egy pár hét, november végétől szerintem otthon leszünk. Középsuli megy egyetemre gondolok. Max általános felső. Ugye azok tudnak egyedül tanulni, de az 1-4 nem, a szülőknek meg nem szabad otthon maradni, mert akkor nincs pénz a parlamenti bácsikáknak...
2021. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 WidowmakerButt ***** válasza:
38%
Nyilván nem lesz annyira szigorú mint az első kettő, azt már nem engedhetik meg maguknak, hogy megint lezárják az országot, de enyhébb dolgok, mint az online tanulás bevezethető középsulitól egyetemig. Nem mondanám, hogy az általános felsőt is lezárnák, de majd meglátjuk. Egy biztos, a Covidnak még közel sincs vége, most tartunk annál, hogy napról-napra találnak mindenféle ostoba mutánst, Izraelben pedig állítólagosan egyre rosszabb a helyzet, szóval nem bírom megérteni hogy tudja bárki is azt mondani, hogy már nem lesz enyhébb lezárás, mint az online oktatás. Ennyire fáj az nektek, hogy mások tanulhatnak online? Hogy azt kell magatoknak bizonyítgatni mindenhol, hogy már nem lesznek szigorítások?
2021. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
47%
39-es, kicsit szűklátókörű vagy...
2021. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!