Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félévente lehet kreditátviteli...

Félévente lehet kreditátviteli kérelmet beadni?

Figyelt kérdés
Nem szükséges minden teljesített kurzust 1. félév előtt beadni?
2021. szept. 2. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne adnád be egyszerre?
2021. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell egyben beadni, félévente is lehet.


#1, mert esetleg párhuzamosan visz két hasonló képzést, és még nincsenek meg a kreditei X képzésen, amiket Y képzésen el akar fogadtatni.

2021. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, lehet beadni de nálunk minden beadás külön volt fizetendő.
2021. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is mikor hogy adom be. Van hogy egymás után 2 félévben is beadtam mert közben kiderült több tárgyam fedi egymást mint ahogy gondoltam.(10 év után újra tanulni kezdtem)

Igaz, minden beadás 1500 Ft, na de nekem még úgyis megér annyit.

2021. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És fel kell venni azt a tárgyat, amelyiket teljesítettem már?
2021. szept. 3. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...ha a kreditelismerési kérelmedre már jött válasz, hogy azt elfogadták akkor nem. De az a jellemző, hogy az oktatás hamarabb elkezdődik, mint ahogy összeülnek. Ha felveszed sincs belőle semmi baj, mert a TO majd levesz arról a tárgyról és beírják teljesítettnek. Azt javaslom, hogy hívd majd fel a TO-t és említsd meg ezeket az előadódnak.

Sok sikert!

2021. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha az 1. félévben a tárgyak 100%-a kreditátvitellel teljesítettem, akkor az nem szabályos? mert úgy tudom, hogy az nem számít bele a félévi jegybe.

Majd hétfőn megkérdezem a TO-tól.

2021. szept. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!