Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali tagozaton megtehetik-e...

Nappali tagozaton megtehetik-e hogy 18-óráig illetve 20-ig bent tartsák a diákokat?

Figyelt kérdés

Az órarend fele délutánra összpontosít, reggeli 9-10 és kezdéssel. Ez így szabályos, vagy csak nekünk fáj ránézni?

Mert ha estire akartam volna menni, kifizettem volna, és 17-21 simán eltanultam volna. De nappaliban könyörgöm, megszakításokkal, este hatig, ötig, kilencig bent lenni?

ráadásul elsőnek 8-12 osztottak be az első osztályban.


Reklamaljuk, vagy tűrjük el?



2021. szept. 4. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nappalisként pont így vagyok, és megtehetik. Viszont láttam aztán a kulcsszavak között az OKJ-t, ott nem tudom.
2021. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég brutál de tavaly OKJ-n nekem is volt órám 17-ig, évfolyamon meg másik osztályban 19 óráig is bent voltak.
2021. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okjn igazából mindig szólnak hogy most jönnek az estisek mikor még mi mindig bent vagyunk -.-
2021. szept. 4. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én estis vagyok, eddig nekünk eddig fél négyre kellett járni hétig. Most átjöttem másik suliba, kb ugyanígy kell majd járni itt is. Elég durva az órarended, és abszolút nem normális szerintem.
2021. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj velük, nekem olyan volt, hogy nappalis voltam, de úgy gondolták, hogy délután tartják meg az órákat
2021. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!