Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pontosan mennyire kell profina...

Pontosan mennyire kell profinak lenni, hogy bekerüljön valaki a MOME-ra? (fotográfia szak)

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi kell hozzá, milyen szempontoknak kell megfelelni?
2010. aug. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég profinak, plusz még szimpatikusnak is kell lenned nekik! Szóval eléggé arcra is mennek szerintem. Az eddigi tapasztalataim szerint.
2010. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.. Te oda jársz?
2010. aug. 30. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, de hasonló művészetis felsőoktatásban próbálkoztam, illetve sok embert ismerek aki odajár, és sok embert ismerek akik 3.szorra 4.szerre sem kerültek be. És olyan embert is ismerek akit 6.szorra vettek fel, és most milliókat keres.
2010. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A MOME-re nehezebb bekerülni mint a Kaposvári művészeti karra, avgy nagyjából ugyanaz szerinted? A MOME-re is kell vinni portfóliót?
2010. aug. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!