Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár a MOME-re? Milyenek...

Valaki jár a MOME-re? Milyenek az órák, tanárok, meg leginkább a fotográfia szak?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős és olyan sulit keresek ahol fotográfiát tanulhatok...fotós szeretnék lenni..és érdekelne, hogy tud e valaki valamit mondani a suliról..magáról a suliról, tanárokról, órákról, ilyesmi. Köszi
2009. szept. 14. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem igen fogsz MOME diákot találni:DÉn még felvin sem találtam pedig tényleg kerestem:D

Amit én tettem,az az hogy felmentem a honlapra megnéztem kik a tanárok milyen órák vannak,megnéztem a diplomamunkákat stb:)Van nyílt nap is próbálj elmenni mert érdemes:)

Én most babázni fogok,azt a majdnem egy évet azzal fogom tölteni,hogy a textiltervező szakra felvételt nyerjek:)

Amúgy a fotósoknak jó ha van előtte okj-s suli,sztem előbb ott próbálkozz,aztán ez majd plusz pontokat jelent a suliba,meg amúgy is kell mert a felvételihez kell valamilyen munka is ha jól láttam:)

Egyébként nekem igazi álomsuli,remélem felvezsnek téged is engem is:DAztán majd fotózhatod az én ruhakreációimat:D

2009. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D jó azért próbálkozni szabad :D

jah én azthittem h ehhez nemkell OKJ..mert úgy voltam idáig h ha ez nem jön össze akkor egyértelmű az OKJ, oda nemkellenek ilyen hülye pontok..munkám meg elvileg lesz egy rendezvényszervezős cégnél..elvileg..gyakorlatilag még nemtudom..de oooké benne vagyok :D szivesen fotóznám :D figyi irj már egy privit, és akkor iwiw meg ilyenek.. ha gondolod :)

2009. szept. 14. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne okj? Plusz pontokat nem ér, maximum a tudás, amit ott megszereztél, de arra anélkül is szert lehet tenni.
2010. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát elvileg több helyen mondják h örülnek annak ha már vki úgy megy tovább hogy van vmi okj-s papírja..
2010. márc. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!