BKF - Fotográfia szak?

Figyelt kérdés
Vélemények erről a suliról? Miben más itt a fotográfiai szak mint a MOME-n! Mennyivel előnyösebb vagy hátrányosabb itt tanulni?
2011. jan. 9. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz a suli, főleg a felvételi rendszer, beetetnek, hogy mekkora egy jó hely, közben pedig az egész csak arra van, h beszedjék a felvételi fordulók után az alkalmassági díjakat, ígérgetnek fűt fát, elhitetik veled, hogy te vagy a legjobb, és van esélyed bekerülni. Közben pedig már jó előre le van fixálva, hogy ki kerül be arra a kemény 3 db államilag támogatott helyre (jobb esetben!!!!) de ha van 350 ezer FT / félév akkor talán van esélyed hogy felvegyenek, egyébként nem sok. Én tavaly felvételiztem...bent maradtam végig, csak ponthatár megállapításnál derült ki, hogy oké, hogy jelentkeztünk 1 szakra 436an az államis helyek összvissz 3 db volt... . Ennyit a BKF ről!!! Nálam levizsgázott minden téren.
2011. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző..Szted a MOME-re több ember bejut? Ott jobban le van zsírozva. Mint a színész szakokon: ha nem viszel egy híres rokont magaddal, véged van. Én BKF-re járok és az egész országban itt a legtöbb a tanulmányi és szociális ösztöndíj. Én pl. havonta 54 ezret kapok..A suli rohadt felszerelt és korszerű.
2011. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kedves első

állambácsi osztotta szét a állami helyeket és a BKF csak 3-at kapott ez nem a suli hibája

2011. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegény BKF csak 3at kapott..az ne zavarjon senkit, hogy bár állami intézmény..magánkézben van!!!

Méghozzá egy parlamenti képviselő kezében..vagyis megéri neki rendesen a költségtérítéses hely! Jobban mint az államilag támogatott helyek!És akkor miért is hirdették magukat annyira, hogy 30 államis hely lesz???- Hogy minnél többen jelentkezzenek, minnél több embertől beszedjék az alkalmassági díjakat... .

2011. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre sok szerencsét annak, aki ide akar felvételizni bármelyik művészetis szakra! XD XD XD
2011. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(Csak zárójelben jegyezném meg a 4. hozzászólónak, hogy a BKF sehol nem hirdetett ilyet, hogy 30 államis hely lesz. Ami benne van a felvételi tájékoztatóban, hogy felvehető irányszám min. 15 max 30 fő, az együttvéve értendő államisra és költségesre, ezt Te magad is meg tudod nézni... legalább ne írj hülyeségeket, ha már nem vagy elég tájékozott.)
2011. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!