Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy van 1 új tanárunk. Első óra volt vele ma. Kijön a teremből, nem is köszön, meg így kalimpál a kezével hogy menjünk a terembe. Köszönni természetesen eszébe se jut. 2 óránk volt vele 1 huzamban, irtó unalmas volt. Node amikor beérünk csak kezdődik a szaft: A nevét se mondja el, és egyből belevág a tananyagba, és az első néhány percnél már avval jön hogy dolgozat következő órán. Egyébként ez 1 fizikatanár.

2021. szept. 6. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
1 kérdés, Ti köszönetetek előre? Ha nem akkor megértem, hogy nem köszönt. Ha köszöntetek akkor csak simán bunkó. Nekem volt egy ilyen biosz tanárom, volt olyan, hogy rossz napja volt és úgy osztályzott hogy feldobta a dogákat ami a földre esett az 1es ami az asztalra az 2es. Rendesen féltünk tőle mikor megláttuk. Órán senki nem mert egy szót se szólni, úgy ültünk mint a kisangyal, ha megmozdultál jaj volt neked. És ez egy NŐ volt. Esküszöm nem féltem még úgy tanártól mint tőle. Pedig ez közép iskolában volt.
2021. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es! Köszöntem! A többiek nem, de akkor legalább nekem köszönt volna legalább annyit hogy heló....
2021. szept. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!