Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A FOSZK-os hallgatók nem kell...

A FOSZK-os hallgatók nem kell előadásokra járjanak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kéne?
2021. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam keresni erre utaló részeket a képzési tervben, de nem igazán találtam.

Amiatt vetődött fel bennem a kérdés, mert a legutolsó üzenetben, amit az egyetem küldött nekünk, ez állt:

"Az előadásokon azon képzések esetén kötelező a részvétel (személyesen vagy online módon), ahol ezt a képzési terv előírja (nappali programtervező informatikus BSc, műszaki menedzser BSc). A katalógus alóli felmentés kérvénye a felsőbb éves hallgatók számára rövidesen elérhető lesz. Az előadásokon a személyes részvétel nem kötelező, az on-line részvétel is teljes értékű a hibrid oktatás keretében. Az oktató utasításainak megfelelően, a kiadott feladatokban, tevékenységekben, tesztekben való aktív részvétel azonban mindenkinek kötelező és követni kell az előírt határidők betartását.

Nappali proginf BSc illetve műszaki menedzser képzéseken az előadások látogatása katalógusos, tehát látogatás köteles

A többi képzésen a előadások látogatása nem kötelező, azonban erősen ajánlott."

2021. szept. 7. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teljesen értem a kérdésedet. Ez egyetemen is így van. Előadásokra általában nem kötelező járni, de onnantól kezdve a saját felelősséged, hogy meg tudod-e tanulni anélkül is az anyagot, vagy meg tudod-e csinálni az aktuális feladatokat. Más órák viszont katalógusosak, ott kötelező megjelenni (bár általában itt is van lehetőség pl. háromszori hiányzásra).
2021. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!