Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE IK-n mennyire fogadják...

Az ELTE IK-n mennyire fogadják el a lányokat?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nagyon kis százaléka az odajáróknak lány. Én lány vagyok és oda szeretnék majd jelentkezni, de nem tudom mennyire befogadók a fiúk, nincsenek kirekesztések? Nem néznének le azért, mert lány vagyok?
2021. szept. 8. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy mindennapra lesz 10 pár papucsod ott.
2021. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tapasztalatom nem ez, a gimibe ahova most járok az infós fiúk mind idiótázták a lányokat, mert hogy az informatika "fiú szakma". És nincs is szükségem arra, hogy körülugráljanak, csak ne bántson senki.
2021. szept. 8. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek le, aki meg mégis, azzal nem kell foglalkozni.
2021. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Matek szakos lány vagyok, sok órám az IK-s emeleten volt. Többiekkel mindig röhögve számoltuk az előttünk lévő IK-s órákról kijövő lányok számát. Gyakran 0 volt, 5 felé szinte sose jutottunk 😂

Na de ettől függetlenül nem leszel lenézve, sőt, szerintem inkább te mint lány körül leszel rajongva ilyen arányok mellett

2022. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!