Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-Ájk-os jogászok! Milyen...

ELTE-Ájk-os jogászok! Milyen tanár Navracsics Tibor, Morvai Krisztina, vagy éppen Dobrev Klára? Milyen a hírük a sulin belül- általában szeretik őket a diákok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy Morvait nem szeretik:D Legalábbis bnőm, aki az ELTE-ÁJK-ra jár, azt mondta nem túl közkedvelt személyiség:D
2010. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Navra politológiát tanít, a politológusok imádják, nagyon értelmes órákat tart.

Dobrev pénzügyi jogot tanít, a könyvben az általa írt rész a legjobban tanulható, állítólag intelligens, jó szemináriumokat tart, vizsgán pedig nagyon rendes.

Morvai olyan, mint az életben, furán hisztis, állítólag borzasztó szemináriumokat tart. Vizsgázni vizsgáztam nála, még akkor is négyesről indulsz, ha ő mondja el helyetted az anyagot.

2011. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!