Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri csak így lehet jó?

Emelt töri csak így lehet jó?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is olvastam néhány kérdésnél, hogy ilyen meg amolyan könyvet kell megvenni, hogy sikeres legyen az emelt töri érettségi. Viszont nekem nincs pénzem ezekre a könyvekre (semmilyenre). Tehát inkább hagynom kéne az emeltet, vagy azért anélkül is lehet?

2021. szept. 12. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Rengeteg könyvtárban kölcsönözhető tankönyv, csak mondom.
2021. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Nem annyira a tankönyvekre értettem, az nekem is van, hanem a felkészítő könyvekre. Azok is elérhetőek lehetnek könyvtárakban?
2021. szept. 12. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk pl vannak.
2021. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy a Studium Generale könyvet használtam csak, az 2000 ft volt 2 éve. Annyit sem tudsz kigazdálkodni?
2021. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes emelt töri feladat ingyen elérhető neten. De az OKTV feladatokat is simán csinálhatod az is ingyen elérhető. A száray könyvekből is fel lehet készülni, de könyvtárból is tudsz az teljesen ingyenes.
2021. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megnézem könyvtárban milyen könyvek vannak.
2021. szept. 12. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy ilyen felkészítő könyvet nem olvastam el.

Az iskolai Száray- s töri könyvekből tanultam egyedül a töri emeltre. Ötös lett

2021. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!