Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mire lehet számíta...

Szerintetek mire lehet számítani az egyetemeken,ha nő a fertőzöttség?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Jelenléti oktatás marad,mivel a magas átoltottság és a maszkhasználat elegendő
Online oktatás lesz
Hibrid oktatás lesz
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

A közoktatás még nekem is kérdéses, mert ugye ott az ia fontos tényező, hogy a szülők kire bízzák a kiskorú gyereküket, ha hazaküldik őket, plusz azért egy kisebbel le kell ülni tanulni jobban, kell gyakoroltatni jobban...


De pont felnőttképzésen nem hiszem, hogy ez egy percig is kérdéses lesz. Minimum hibrid, de inkább online oktatásra tippelnék rövid időn belül, főleg az esti, levelező és távoktatás esetében.

2021. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

Hibrid lesz, és ezt úgy értem, hogy aki levelezős vagy nagy létszámú csoportba jár, annak online, de a többi marad. Szóval lesz, akinek minden online és lesz, akinek semmi. Remélem hogy max ez lesz, mivel én akkor is az utóbbi csoportba esnék. Felőlem meghúzhatják a maximumot 25 főnél is.

De nem hiszem, hogy az ennél kisebb csoportokban van értelme az online bevezetésének.

2021. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk pl minden oktató maga dönti el. Mivel mérnökinformatikusnak tanulok, a legtöbb órán vagy virtuális gépeken vagy saját gépen dolgozunk, esetleg számolás van, de semmi nem indokolja a személyes jelenlétet igazán.


Sok labor/gyakorlat van, de összesen 2-n van katalógus, azokon mondjuk arduinozunk meg használjuk az egyetemi felszerelést ténylegesen. Minden más már jelenleg is teljesen online megy. Az összes programozós tárgyunk, az összes elmélet... Felrakták majdnem mindenből a tavalyi videóanyagot is.


Szerintem máshol is erre lehet számítani kb. Az orvosi-egészségügyi képzés gondolom marad teljesen jogosan jelenlétiben, gondolom ezért is várnak el oltási igazolást mindenkitől. És biztos lesznek szakok, ahol hasonlóan valósul meg a dolog, mint nálunk.

2021. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék a hibridnek. Levelezős vagyok, egy csomó mindent egyszerűbb lenne online a munka mellett. De vannak órák, ahol 2-6 hallgató van összesen, ott meg tök felesleges korlátozni a kontakt oktatást.
2021. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, vessző után szóköz.
2021. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!