Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben reménykedtek az online...

Miben reménykedtek az online oktatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 19:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
A #20-as válaszom miért lett lepontozva? A kérdés az, hogy ki miben reménykedik. Én erre válaszoltam. Ebben mi nem volt hasznos? Gondolom néhány embernek más a véleménye, mint nekem, és egyből jön a lepontozás. Vicc az egész.
2021. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Na, meghalt tegnap 78 ember... szigoritas? Nulla.

Legalabb az egyetemeken rendeljek mar el, hogy opcionalisan lehet online is hallgatni az eloadast... meg online vizsgazni. Nem hiszem el, hogy ennyire szemellenzosek. Tokom kivan mar...

2021. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen őszi szünet van tavaly 9-én rendelték el a távoktatást kíváncsi leszek hogy most hogy lesz de szerintem nem lesz! :/
2021. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
4%
Nem fogják elrendelni, mert a nagy többség ellene van, és most már készülnek a szavazásra. Amúgy az én gyerekeim nem szeretnék, online oktatás alatt 0 szociális életük volt.
2021. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Elozo valaszolo:

Azert mert valasztas lesz, johet egy helyzet amit a kormany nem tud kivedeni es muszaj lesz.

2021. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
En most azt hallottam egyetemi oktatoktol, hogy januarban mar eselyes, hogy lesznek online vizsgak. Ezt valoszinusitik.Annak kapcsan merult fel, hogy van olyan tanar, aki ragaszkodik a szemelyes vizsgahoz, es ezt elmeseltuk egy jofej tanarnak, aki azt mondta, hogy akkor ne vegyunk fel decemberi vizsgat nala, hanem halasszuk januarra, mert addigra sanszos, hogy muszaj lesz online tartania neki is, elrendeli a rektor.
2021. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!