Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot válasszam...

Melyik gimnáziumot válasszam Janus, Babits vagy Nagy Lajos? (Pécs)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kezdtem a 8.ot és ezen a három gimnáziumon gondolkoztam, de ahogy láttam mindegyikről írnak rosszat és jót is úgyhogy nem tudom melyik lenne a legjobb nekem.

Babits: úgy hallottam itt erős a nyelv. Valószínüleg angolra mennék.

Ma volt a nyílt nap de nem tudtam elmenni:(


Nagy Lajos: Jó helyen van, szép maga az iskola. A gondom a vallásosság és nekem valahogy olyan merevnek tűnik. Általánosra vagy angolra mennék itt is. Ugyan hittanra járok, meg vagyok keresztelve és elsőáldozó is voltam de az is csak a szüleim miatt.


Janus:Nem valami szimpatikus, jókat írnak róla de valahogy nem.


Ha valaki ezekbe az iskolákba jár/járt annak mi a véleménye róluk? Mennyire nehéz bekerülni? Milyen a közösség, jók e a tanárok?



2021. szept. 18. 17:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Még esetleg a Leőwey ami szóba jöhet arról is írhattok
2021. szept. 18. 17:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod nézni a korábbi évek felvételi ponthatárait (legalábbis ahol meg van adva), jelentkezők számát, utolsó felvett rangsorszámát stb.

[link]

2021. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) személyes véleményeket is szívesen várok
2021. szept. 18. 22:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyépként mindenhol angolra vagy általánosra mennék, ha kell 2. nyelv akkor francia
2021. szept. 18. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Babitsba jártam . Összességében elment az iskola. (Mondjuk a fizika tanárom pikkelt rám ok nélkül.😅De innét üzenném neki, hogy a biofizika szigorlatom ötös lett és radiológus szeretnék lenni.) A jó benne a többi két iskolához képest , hogy van rendes udvara és tornacsarnoka. A megközelítése sem vészes buszokkal. A társaság nálunk elég vegyes volt, ment a klikkesedés.
2021. szept. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Széchenyi tudom nem volt a lehetőségek között de itt sok a falusi és ők barátságosak.
2021. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok a honlapokon a dokumentumok között van fent egy "Lemorzsolódás"pdf file és az alapján meglehet nézni hogy mekkora nívója van a sulinak.
2021. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lajosos vagyok, én csak ajánlani tudom. :) Sztem a vallás egyáltalán nem vészes, jók a közösségek, a tanárok is rendesek. Bekerülni sem annyira nehéz, főleg általánosra.
2021. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!