Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » És mi lesz azokkal a kisdiákok...

És mi lesz azokkal a kisdiákokkal akiknek a normálisan gondolkodó szülei nem akarnak oltatni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 19:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Viselik a szüleik döntésének következményeit.
2021. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta azt, hogy normálisan gondolkodnak?
2021. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Azért mert rohadtul nem normális ha valaki ezzel a kísérleti sz.....l oltatja ve a gyerekét!!

Miért kedves utolsó te is beoltattad ezek szerint ?

Akkor csak gratulálni tudok ezzel tudod mibe egyeztél bele?!!

2021. szept. 26. 20:35
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Meddig fogod kísérletinek hívni? Milliárd számra oltottak be embereket. Vagy időzítő is van benne, ami több év múlva fogja aktiválni?
2021. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Miért, szerinted mi lesz, csak kérdezem.
2021. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Úr isten ehez nem is írok semmit!!

Utolsó!!

Ez a felfogás

2021. szept. 26. 21:02
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
6. Nem értem a kérdést, milyen értelemben mi lesz? Iskolában vagy hol?
2021. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen mi lesz mert azt mondták a nagyokosok hogy mivel a 12 éveseket lehet oltani nekik nem lesz online oktatás biztos de pont azért kérdeztem mi lesz azokkal akik NEM akarják azt a rohadt oltást!!!??
2021. szept. 26. 22:06
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Oktatásra lenne szükség. Egy másik kérdés alatt firtatták, hogy kell-e a biológia oktatás. Nyilvánvalóan kell. Az ilyen kérdések is mutatják. Szerintem nagyon komoly összefüggés van a tanultság és oltásellenesség között. Oktatni kellene az embereket, hogy értsék, hogy mi és miért történik. A magyar kormány ott bszta el, hogy politikai kérdést csinált egy betegségből és nyilván, nekik senki semmit sem hisz el, azt sem, amit kérdeznek.
2021. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz online oktatás, akkor, ha valamelyik osztályban fertőzöttet találnak, karanténba megy az egész osztály. hibrid oktatást biztos, hogy nem engednek, mert ez semennyire sem vált be. Az oltást szerintem nem fogják kötelezővé tenni, mert elég nagy az ellenállás.
2021. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!