Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemek ugye nem zárnak...

Az egyetemek ugye nem zárnak be idén?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, mennyi az esélye annak, hogy az egyetemek nem kerülnek bezárásra, és inkább az oltást teszik kötelezővé az egyetemistáknak?

Örülnétek neki?



2021. szept. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem kicsi az esélye hogy bezárjanak már van oltás.
2021. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha helyileg kialakulnak kisebb-nagyobb gócok, szerintem elképzelhető.
2021. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem, én nem örülök neki. Nekem több szempontból is sokkal jobb lenne, ha az előadások és az előadásszerű "gyakorlatok" online lennének. (Nem, a szakomon nincs levelező, sajnos.)

De járvány szempontból sem jó. Az egyetemen 100-as előadások vannak, csak fertőtlenítők vannak kitéve, semmi vedelem nincs... (Igen, oltva vagyok, de ki tudja, mennyit véd az.)

2021. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Remélem nem zárnak be
2021. szept. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Egységesen nem fognak zárni, de az lehet, hogy az 500 fős előadásokat átteszik onlineba.
2021. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, hogy befognak. Otthon is tudok tanulni.
2021. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Én remélem nem fognak bezárni. (Mondjuk a mi karunk nem valami nagy amúgy sem) Bár a maszk moderált használatát visszahoznám, hogy az influenzát meg ezeket se adjuk át...
2021. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk maszk már régóta kötelező a karon.
2021. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Jesszus, hogy tennék már kötelezővé az oltást? Az csak az egészségügyisekre vonatkozik. Fél év múlva választások jönnek, ilyet nem mernének meglépni, hiszen minden szavazatra szükség van.
2021. szept. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!