Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE GTK-s hallgatók, a zh-k...

ELTE GTK-s hallgatók, a zh-k hogyan fognak zajlani, mi is ez az új Vizsgaközpont?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 00:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ja értem. Nekem sajnos a keddi és csütörtöki ZH-mnál is csak "Vizsgaközpont" van feltüntetve, szóval nagy segítség volt a cím, köszi!
2021. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a most csütörtöki zh-ra azt mondták, hogy még mindig papíron lesz, mivel nincs kész a vizsgaközpont :DDD
2021. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 ez melyik targy?
2021. okt. 4. 11:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltam első ZH-mat írni, hát... csalódás. Konkrétan a mosdó felé vezető lépcső még festékes, annyira nem lett kész az épület. A digital pad nagyon rossz, nem im működött rendesen a rajzolós program, úgyhogy kaptunk lapot és azon számoltunk (matek 1. a tárgy). A vizsgázók kb 5%-át kidobja a moodle, így újra be kell jelentkezni és újrakezdeni a tesztet +5 perc idővel. Kicsit kavarodás van, remélem azért nemsokára jó lesz.


Szentkirályi utca 1., a Rákóczi és a Szentkirályi utca sarkán van

2021. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Uhh de rossz:( nem ertem, hogy miert nem volt eddig jo a papir alapu vizsga..
2021. okt. 5. 02:02
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicc az egész…😂 Előre készülök, mit fogok csinálni, ha az emiatti 3.0 átlag alá kerülve fizetősre dobnak majd át. Az előző félévben nem hogy puskázni, de még felfogni a feladatokat sem volt időm, full irreális elvárások vannak. Értem én, hogy telítődik a szakma, nem kell ennyi diplomás, de akkor tessék rendesen megfizetni mindenkit európai szinten, tessék jó szakmákat okítani, egyetemre meg megszűrni, hogy kit vesznek fel melegedni a karra, meg segíteni, hogy életképes munkaerőt képezzenek ki. Én már a területen dolgozom, és soha nem fog kelleni semmi azokból, amiket remegve magolhat be félévente 300-400 ember, hogy meglegyen max. a 2-es. Helyette tanítsanak SAP-ot kezelni, számlázni, excelezni, riportálni, ami valóban kell majd a munkához…


Utána lehet pislogni, hogy ennyi szívás után az egyetemen, két diplomával a háta mögött, kevés fizuval, albérletben, jövőkép (reménye sincs) nélkül élve egy süllyedő hajóról külföldre menekül a nép. 😂🤷🏻‍♀️ Mit vártok? De komolyan?

2021. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ELTE GTK vizsgaközpont IJEN lyón't.
2021. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!