Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lesznek lehetőségeim koleszosk...

Lesznek lehetőségeim koleszosként?

Figyelt kérdés
Pestre készülök gimibe, és félek, hogy le fognak nézni amiatt mert vidéki és koleszos vagyok. Illetve szerintetek ugyanúgy élhetek majd társasági életet mint a többiek? Válaszokat köszönöm.

2021. okt. 1. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, több ezer vidéki és koleszos hallgató tanul Budapesten. Ott van igazán társasági élet.
2021. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig is azt vallottam, hogy legalább egy évet kell koleszosnak lenni :D Ki lehet fogni igazán jó közösséget. Társasági élet alatt nem tudom mit értesz, de eljárni barátokkal miért ne lehetne kolesz mellett?

Csatlakozom az előzőhöz, rengetegen járnak ugyanebben a cipőben, kétlem, hogy bárki lenézne emiatt.

2021. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!