Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Koleszoskent kb mennyi a havi kiadasotok?

Szegedi arakkal erdekelne leginkabb, de minden segit

Keress kérdéseket hasonló témákban: kollégium, Szeged, egyetem, költségvetés, kiadás

2017. nov. 14. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok

En koleszoskent megkeresem a havi fel milliot es megvan az uj bmwm. Iphone is dukal melle....

Mindezt hogyan? Meglopok mindenkit XD

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. nov. 16. 01:44 Privát üzenet

Én is az SZTE-re készülök és van pár infóm:

Havi bérletet a városon belüli járművekre meg lehet pályázni ingyen.

A kolik ilyen 10.000 körül vannak

Akkor amire költeni kell az a ingázás otthon és a kolesz között és persze enni, innivaló, sulis cuccok

Ha mindent bevásárolsz sulira, spórolsz stb akkor szerintem ilyen havi 30 000-ből ki lehet jönni

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. nov. 16. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, ennek en is utana neztem, 9100 a koli, es ha allamilag finanszirozottra jarsz akkor ingyen van a berlet-de a kolik bent vannak a belvarosban, nincs az ember raszorulva a tomkozre. 30k-bol tenyleg ki lehet jonni, vagy ez egy tipp volt, hogy kb?

# 3/5Időpont 2017. nov. 16. 21:23 Privát üzenet
tényleg ki lehet jönni :) bár attól függ attól is milyen messze vagy az otthonodtól és mennyit jársz majd haza :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. nov. 17. 20:21 Privát üzenet

Nem kapsz automatikusan ingyen bérletet az SZTE-n attól még, hogy államis vagy. Én pl. államis vagyok, de nem kapok bérletet, mert nem vagyok rá szociálisan jogosult.

Állítólag amúgy az államis diákok 90%-a megkapja, de nekem pl. több ismerősöm van, aki hozzám hasonlóan nem kap ingyen bérletet.

Én nem vagyok koleszos, de közel sincs mindegyik kolesz a belvárosban. :D Nem tudom honnan informálódtál. Egyáltalán milyen szakra szeretnél jelentkezni? Van, amelyik karnak van saját kolija (pl. JGYPK, ÁOK, GYTK, MK), de olyan is van, aminek nincs (pl. TTIK, ÁJTK), utóbbi esetben karközi kollégiumokba lehet jelentkezni, tudtommal az Eötvöst kivéve egyik sem a belvárosban van, de oda meg elsőévesként nemigen fogsz bekerülni. :D

Egyébként bármilyen SZTE-vel kapcsolatos kérdésedre szívesen válaszolok.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. dec. 4. 23:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik a párjukkal élnek! Mennyi az összbevételetek és kiadásotok? Albérletben vagy saját ingatlanban laktok? Kijöttök a pénzetekből?
Albérletben élők! Mennyi a kiadásotok egy hónapban?
Diéta koleszosként? Mit vegyek a boltba, ha diétázni kezdek?
Összen mennyi volt a kiadásotok mire megérkezett a baba? Főleg azoktól kérdezném akik semmit nem örököltek családon belül és mindent meg kellett venni a picinek. Azt is írjátok...
Albérletben lakó párok, mennyi a havi kiadásotok?
Mennyi a havi kiadásotok? (lakás hitel, villany, víz, telefon, kocsi. , kaja - rezsi) Tudtok félretenni? Hány tagú a család?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!