Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Koleszoskent kb mennyi a havi...

Koleszoskent kb mennyi a havi kiadasotok?

Figyelt kérdés
Szegedi arakkal erdekelne leginkabb, de minden segit

2017. nov. 14. 20:26
 1/5 anonim válasza:
0%

En koleszoskent megkeresem a havi fel milliot es megvan az uj bmwm. Iphone is dukal melle....

Mindezt hogyan? Meglopok mindenkit XD

2017. nov. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is az SZTE-re készülök és van pár infóm:

Havi bérletet a városon belüli járművekre meg lehet pályázni ingyen.

A kolik ilyen 10.000 körül vannak

Akkor amire költeni kell az a ingázás otthon és a kolesz között és persze enni, innivaló, sulis cuccok

Ha mindent bevásárolsz sulira, spórolsz stb akkor szerintem ilyen havi 30 000-ből ki lehet jönni

2017. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ennek en is utana neztem, 9100 a koli, es ha allamilag finanszirozottra jarsz akkor ingyen van a berlet-de a kolik bent vannak a belvarosban, nincs az ember raszorulva a tomkozre. 30k-bol tenyleg ki lehet jonni, vagy ez egy tipp volt, hogy kb?
2017. nov. 16. 21:23
 4/5 anonim válasza:
tényleg ki lehet jönni :) bár attól függ attól is milyen messze vagy az otthonodtól és mennyit jársz majd haza :)
2017. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kapsz automatikusan ingyen bérletet az SZTE-n attól még, hogy államis vagy. Én pl. államis vagyok, de nem kapok bérletet, mert nem vagyok rá szociálisan jogosult.

Állítólag amúgy az államis diákok 90%-a megkapja, de nekem pl. több ismerősöm van, aki hozzám hasonlóan nem kap ingyen bérletet.

Én nem vagyok koleszos, de közel sincs mindegyik kolesz a belvárosban. :D Nem tudom honnan informálódtál. Egyáltalán milyen szakra szeretnél jelentkezni? Van, amelyik karnak van saját kolija (pl. JGYPK, ÁOK, GYTK, MK), de olyan is van, aminek nincs (pl. TTIK, ÁJTK), utóbbi esetben karközi kollégiumokba lehet jelentkezni, tudtommal az Eötvöst kivéve egyik sem a belvárosban van, de oda meg elsőévesként nemigen fogsz bekerülni. :D


Egyébként bármilyen SZTE-vel kapcsolatos kérdésedre szívesen válaszolok.

2017. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!