Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta koleszosként? Mit...

Diéta koleszosként? Mit vegyek a boltba, ha diétázni kezdek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesen étkezni természetesen megfelelő sport mellett. Holnap indulok vissza a koleszba, és előtte reggel beugranék a boltba, hogy hétfő-keddre legyen ennim. Egyszerű falusi coopban és kis sparban beszerezhető ételekre gondoltam, esetleg később spar, de az csak hét közepétől aktuális.

A kérdésem az lenne hogyha csinálnod kéne egy "ezeket vedd meg okvetlenül ha diétázol" listát, mik lennének rajta?

köszönöm :D



2016. dec. 3. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*esetleg később lidl
2016. dec. 3. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Maximum zöldség lenne a listán... Mindenki máshogy diétázik ugyanis. Az se mindegy, hogy mekkora a kalóriakereted, mert akinek nagyon kicsi, annak még gabonából se fér valami sok, illetve ha valakinek a fehérjeforrása zsíros, akkor beviszi a fehérjét zöldséggel és lehet, hogy ennyi... De azt sem tudom, téged mi laktat, pedig ez elég fontos ilyenkor.


Nyilván legyen valami jó fehérjeforrásod s már írtam a zöldséget. Ha ez nagyon kevés kalória, akkor tetszés szerint zsír vagy valami szénhidrát (lehetőleg lassú) kell mellé.

2016. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Túró

Cottage cheese (saprban van, ott veszem én is:) )

Zabpehely (S-budgetes tökéletes)

Abonett / puffasztott rizs)

Zöldségek, saláta

Csirke vagy pulyka (Most éppen nagyon jó áron van a pulykafelsőcomb filé ;)

Csirkemellsonka

Light mozarella

Bulgur vagy rizs, hogy azért valami szénhidrát is legyen

2016. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csirke

Hal

Tojás

Saláta

Zöldségek

Kis gyümölcs

Túró

Zabpehely

Lassan felszívódó ch-k

2016. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!