Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE szombathelyi közgazdás...

Az ELTE szombathelyi közgazdászképzései tényleg annyira gázosak? Ti mit hallottatok?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam, hogy "nem nagy eresztés", "megbánták", stb... Nem akarok Pestre menni érettségi után (ami vészesen közeleg :) ), hanem a környékre (nem szombathelyi vagyok, de környéki), valamilyen közgázos BA-ra, de még nem tudom, melyik szak lenne a befutó.

2021. okt. 4. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szhely felejtős... annyira egyetem mint a HBSZ kb... inkább Sopron vagy Győr... előbbiben tanul az öcsém, az mondjuk egész komolynak tűnik a hallottak alapján
2021. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eljöttem Sopronba tanulni Szombathelyről (gimi után), most vagyok II. BA-s. Volt osztálytársak közül néhányan oda járnak... nem hiszem, hogy szeretnék velük cserélni. :D A legtöbb tanárunk nagyon jó és segítőkész Sopronban, a hallgatói élet pedig minden várakozást felülmúlt. ;) (Ha nappalin tanulnál, ez sem mellékes.)
2021. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos le fognak pontozni, de kozgaz kepzeseken szerintem szamit hol vegeztel. En mindenkepp Pestre jonnek Corvinus vagy ELTE-GTK
2021. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le :) De nem szeretnék Pestre menni... :) A Soproniról jókat olvastam azóta, kiemelkedőnek tűnik a vidéki közgáz karok között (főleg a pályakezdői magasabb fizuk tetszettek :D ), de szívesen fogadok még tippeket azért :)
2021. okt. 6. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most végeztem ott BA-n... soha többet... februártól - ha felvesznek - a mester már Sopronban...
2021. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy rövid jó tanács: ne Szombathelyen tanulj közgázt...
2022. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oda járok. Nem tudok semmit kiemelni, ami említést érdemelne... :(
2022. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, miért jár ide bárki is az első félév/év után... :(
2022. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicc... néhány évet adok neki... (egy levelezős szhelyi)
2022. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!