Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hetesek az iskolában?

Hetesek az iskolában?

Figyelt kérdés

12.esek vagyunk és az osztalyfonokunk úgy viselkedik velünk mintha 1.osztalyosok lennénk.. Mindig bejön hogy hetes kiáll meg rakjon rendet meg ilyenek.

Ez csak szerintem gáz és már nem olyan fontos 12.ben

Vagy a tanárnak van igaza?



2021. okt. 5. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A tanárnak be kell írnia a hiányzókat. Van kb 30 hozzád hasonló diák. Nem biztos, hogy feltűnik neki a hiányzó. Ha véletlenül írni akar a táblára, akkor jó ha van kréta és le van törölve a tábla. Így a tanárnak adok igazat.


Anno mikor én voltam középiskolás mi sem törültük le a táblát és hőbörögtünk a hetesi feladatok miatt. Bejött a matektanár és ha jól emlékszem akkor a téglatest testátlója és lapátlója által bezárt szöget kellett kiszámolni. Nem volt szivacs és a tábla tele volt firkálva. Erre a tanár elkezdte diktálni a feladat megoldást: "rajzoljatok egy téglatestet a megadott adatokkal és a berajzolt testátlóval és lapátlókkal. Ugye látjátok a derékszögű háromszögeket? Ezekből trigonometriával ki tudjátok számolni a megfelelő szögeket" Ezután már könyörögtünk, hogy szerzünk szivacsot, de ő hajthatatlan maradt és folytatta diktálva a feladatokat.

2021. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg dedó, viszont ti lehetnétek annyira felnőttek, ha már annak akarod láttatni magatokat, hogy külön felszólítás nélkül gondoskodjatok a terem használhatóságáról, úgy mint szemétmentesítés, kréta, szivacs. Urambocsá a hiányzókat fel lehet írni a táblára, és akkor nem kell bediktálni.
2021. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!