Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt a legigazságtalanabb...

Mi volt a legigazságtalanabb dolog, amit tanár tett veletek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi pontra rosszabb jegyet kaptam, mint az osztálytársam. Ezen múlt a félévi és az évvégi jegyem is. A tanár azzal indokolta a dolgot, hogy "Latszik, higy te ezt az egészet nem érted és csak magolsz!". Nem így volt, csak doganál nagyon izgultam.

Majd év végén odajött és elmondta, hogy ez egyik kedvenc diákja voltam és vagyok, de csalódott bennem a bizonyítványomban szereplő jegy miatt....

2021. okt. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szakdolgozatom lehúzta, makd megjelentette a saját könyvében, szó szerint a felét.
2021. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

arról érdeklődött, hogy nekem mennyire fontos a szex.

kipuhatolta, hogy éppen járok-e valakivel.

majd pár hónap után rám dörrent, hogy köztünk nem lehet semmi, miközben én soha nem is közeledtem felé, ő faggatott ilyen dolgokról.

2021. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem osztályfőnököm volt.


Máskor is piszkált engem, de a többi osztálytársamat is. Osztálytársam külföldre ment temetésre és belekötött miért ment 2 napra a temetésre.


Na az én sztorim, bent ülünk a teremben az osztályommal, erre bejön Zoli gombold össze az inged. Két gomb ki volt gombolva az ingemen. Amikor osztotta az érettségit, akkor mindenkinek gratulált kezet rázott. Amikor én következtem nem gratulált csak annyit mondod tőled nem ezt vártam és átnyújtotta. Pedig, 4-es, 5ös lett az érettségim, történelemből oklevelet kaptam a tanár is azt mondta nagyon gyönyörű felelet volt.... Amikor elbúcsúzott tőlünk akkor még utolsó szó jogán annyit mondott Laci benned ki kell javítani még a hibákat, meg a töréseket. Sziasztok. A többiek csak lestek és megfagyott a teremben a levegő. Nagyon megalázott. Benned még sok a hiba. Annak gratulált aki kegyelem 2-est szerzett. De nekem a jó jegyekre nem.


Történet annyi: Több családtagom meghalt ezért sokat ültem magamban és zenét hallgattam. Kérdezte tőlem miért csinálom ezt , erre csak kinevetett. A szüleim is akkor váltak el, ez az érettségi előtt 1-2 évvel történtek ezek a rossz dolgok, ő meg gyenge lelkűnek tartott.

Amikor tesiórán elestem, akkor röhögött rajtam, ahelyett hogy felsegített volna. Pedig alig bírtam lábra állni.

2021. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

#1 ismerős a helyzet, de szerencsére nem velem történt

#2 ez azt jelenti mégiscsak tetszett neki:)

#3 ez elég durva

#4 sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid, de gondolj bele, hogy már csak a múlt és vége.

2021. okt. 7. 16:46
 6/6 anonim válasza:
Ponthatáron volt a dolgozatom és lepontozta 1-re olyanokkal hogy lemaradt a minuszjel és instant 0 pont az egész feladatra.
2021. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!