Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József erős?

Eötvös József erős?

Figyelt kérdés
Most megyek majd felvételizni januárban és anyukám nézte az Eötvös József gimnáziumot, de ma az osztályfőnököm azt mondta hogy a tavaly évvégi jegyeimhez képest nem nekem lenne valo(irodalom föci biosz meg töri 3as), a többi négyes ötös, szóval a kérdés hogy az Eötvös mennyire erős(úgy hogy az ideiek szerintem nagyrészt ötödik lesznek a föcit kivéve), és hogyha nagyon erős akkor mit ajánlanátok nekem? (Felvételi kb. Matek 30-35 magyar 35-40 lesz szerintem)

2021. okt. 12. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik? Mert Budapesten is van, Tatán is, Sopronban is.
2021. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg bocsi, a budapestire gondoltam:)
2021. okt. 12. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ide járok (budapesti EJG). Bár senki nem hajt minket versenyezni, nem magolok napról napra hatezer órát, tehát abszolút nem egy lelket-agyat kicsináló versenyistálló (szoktak ilyet kérdezni), mégis azt mondanám hogy ilyen-olyan viszonylatokban nézve erős. Kell tudni, kell gondolkodni, érdeklődni, úgyhogy én ennek fényében ajánlanám. De itt a legnagyobb probléma a dologgal inkább az, hogy a 30 pont körüli felvételi egy tantárgyból maximum akkor elég, ha a másik tantárgy max pontos, de még akkos is necces (eddigi behívási ponthatárokat nézve legalábbis). Úgyhogy ha ez iránt érdeklődsz én mindenképp ajánlanám hogy gyakorolj még rá. Egyébként az év végi jegyekhez csak annyi, hogy nem gondolom hogy teljesen a jegyek határoznák meg a tudást viszont sajnos tényleg van ez a ponthatár dolog és 70 pont körüli írásbeli meg több hármassal a bizonyítványban sajnos így együtt tényleg nem a legvalószínűbb a siker.


Tehát ezek alapján azt tudom mondani, hogy vagy feküdj rá a dologra, vagy keress egy másik neked tetsző helyet ahol jobbak így az esélyek.

2021. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Budapesti Eötvös az ország 5 legerősebb gimnáziuma között van.

Előző évek felvételi és szóbeli behívási ponthatárait itt tudod megnézni:

[link]

segítség a kalkulátorhoz: [link]


Milyen tagozat érdekel?

2021. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismertem Eötvös Józsefet, de gyanítom, hogy erős 😃
febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!