Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan és mivel készültetek...

Hogyan és mivel készültetek fel az emelt matek érettségire?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören leírok mindent. Középiskolába jártam, már leérettségiztem, akkor még nem tudtam mi is szeretnék lenni, mostmár tudom. A továbbtanulásom szempontjából kell egy matek emelt. 1 honapja kezdtem el készülni a májusi emelt matek érettségire magántanárral, de mivel szorít az idő így minden nap matekozok, de én ugyerzem ez nem elég, hogy az összes hiányzó anyagot amit nem tanultam az bepotoljam. Tudom hogy szóbeli is lesz arra már találtam anyagokat.

Az a kérdésem, hogy ti milyen könyvekből tanultatok, vagy milyen weboldal segített nektek.

Esetleg ha gondolod tippet is írhatsz, hogy neked mi segített nektek a félkészülésbe.


Eddig csak emelt témaköröket gyakorlok vagy ha az nem megy akkor középszintű témát és utána emeltet.

Előre is köszönöm a segítséget és légyszives mellőzzük azokat, hogy ezt nem ekkor kellet volna meg a társait. Köszönöm



2021. okt. 13. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a leghasznosabb,ha az előző évek feladatsorait oldod meg majd utána leellenőrződ. Ha van olyan feladat,ami nem megy azt oldd meg a tanároddal és ha az ellenőrzésben sem vagy biztos akkor kérdezz rá arra,ami nem tiszta. Akár itt az oldalon,akár a tanárnál. Matekinget is ajánlom még.
2021. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben és köszönöm. Eddig így csináltam, matekinget még nem próbáltam de akkor ránézek.
2021. okt. 13. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2021. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt is 😃
2021. okt. 14. 06:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanarként magánútra ezt ajánlom: mateking előfizetéssel, majd utána youtube-on rengeted szuper jól kidolgozott feladatot találsz. Sok sikert!
2021. okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😃. Így egyedül amikor tanulok, studiumgenerale weboldal, mateking, és találtam emelt matek könyvet 11-12est amit a 3ik belinkelt. Megtaláltam a tételeket is.

Hétfőn, kedden, szerdán megyek tanárhoz, a többi napokon egy témakört vesézek ki és hétfőn átbeszéljuk amit nem értek.

És én szívem szerint akkor megyek neki az emelt érettségiknek amikor már az összes témakört kiveséztem. És az adott szóbeli tételt az adott témakörhöz megtanulom.

2021. okt. 14. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Obádovics Matematika c. könyve és a Bolyai-sorozat aktuális könyvei.


Majd:


[link]


Végül az előző 3-4 év érettségi feladatainak a megoldása a kikötések szerint.


Mateking nem rossz, de feleslegesen ne fizess, valamint alig van feladat.

Illetve nem kell összegyűjteni innen-onnan a videókat.

2021. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóbelire mit ajánlotok?
2021. okt. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt az oldalt ajánlom. Matek tanárom volt, úgyhogy nem fogsz vele melléfogni.

[link]

2021. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!