Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tippetek szerint mikor lesz...

Tippetek szerint mikor lesz megint online oktatás az egyetemeken?

Figyelt kérdés
Nektek mondanak már valamit ezzel kapcsolatban?
2021. okt. 13. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Soha. Mindenki azt mondogatja, hogy aki be akarta magát oltatni, az már beoltatta, nem szórakozunk miattuk hülyeségekkel.
2021. okt. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Csak akkor lesz ha a középiskolákban is, egyedül az egyetemeket csak úgyse fogják bezárni, és valószínűleg nem lesz egyébként
2021. okt. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Azért ez elég felelőtlen dolog, amikor eddig is azt lehetett tudni az oltásról, hogy attól még elkaphatja az oltott is a vírust. Tovább is adhatja csak a korháztól mentheti meg az illetőt legjobb esetben is. Amikor tömegközlekedésen egy levelező tagozatos egyetemistának 122 km-t kell zötyögnie mert csak így van legközelebb képzés hulla fáradt, mert dolgozik. Maszkba kell végigülni az órát a hideg teremben, mert az ablakok nyitva...és ezért még fizet több száz ezret. Elkeserítő, hogy legalább választási lehetőség nincs az oktatásban, aki meg tudja oldani online, lehessen úgy. Nyilván egy kémiai gyakorlatot nem lehet online. De egy nyelvszakon a gyakorlat, amin beszélgetés van a legnagyobb égés a világon, hogy a 21.századba nem lehet online megtartani.

Én a nappalisokat megértem ők járjanak be, ha akarnak.

A vizsgát meg ne gondolja mindenki, hogy hű de könnyű online. Tavaly más szakon végeztem, online volt minden, sokkal nehezebb volt, mint régen normálba. Szóban feleltetni online is lehet, tesztet iratni is felugró blokkolt ablakokon 20 kérdésre 10 perc alatt és a puskázás kizárva...Bízom benne hogy megjön az eszük és felelősségteljes döntést hozva átrakják online oktatásra legalább a levelezős képzést. Vagy ha mégis elkapom oltás mellett is és ha azért nem tudok menni ne buktassanak már meg...

2021. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én hallottam az egyetemünkön pletykákat, hogy más karon a tanárok már mondogatják, hogy lassan lesz online, de ugye ezek csak pleykák. Nálunk mindenesetre van olyan óra, ahol az oktató megcserélte az anyagot, hogy azt a részét biztosan vegyük, ki tudja mi lesz 2 hét múlva. Egyébként semmi konkrét sajnos.
2021. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk most vezették be a kötelező maszkhasználatot, remélem 1 hónapon belül végre bezárják...
2021. okt. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!