Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet valahol kezdeményezni...

Lehet valahol kezdeményezni az online oktatást levelezőn a vírus alatt?

Figyelt kérdés

Tudom sokan azt hiszik hogy aki nem akar bejárni antiszoc meg lusta...és csak lógni akar meg puskázni.


Nos én dolgozom, a legközelebbi egyetem 122 km messze van, ahol van a képzés. Az a legdurvább mikor pénteken és szombaton is van óra ( péntekre még szabadság is kell, gondolom aki megalkotta a levelezőt nem gondolta hogy dolgozó ember tanul vagy más világban él ahol a hét négy munkanap....) péntek éjjel haza érek szombat hajnalban útra kelek. Az plusz öröm hogy nyitott ablaknál maszkban kell végig ülni az órákat. Nem szeretném elkapni a vírust oltás mellett sem. A szervezetem kikészül hisz alig alszok napi 10 óra munka mellett tanulok is. Az utazás 5 óra ez vicc...létezik valami petíció vagy valami?

Normális válaszokat köszönöm!


2021. okt. 14. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tudom miről beszélsz, én közel 100 km-ről járok. Munka és család (2 óvodás gyermek) mellett. Szerintem nincs ilyen lehetőség sajnos.
2021. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!