Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen, akinek...

Én vagyok az egyetlen, akinek nemhogy petíciót nem jutott volna eszébe kezdeményezni, de a 2 kezét összetette volna, ha középiskolában online oktatás lehetett volna?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag gyűlöltem bejárni suliba a nagyképű, "menő", idióta osztálytársakhoz. Ha online oktatás lett volna, tovább alszom kb 1 órával, én osztom be a tanulási időm és a személyes talikat is elkerülöm a fenti debilekkel. Nem is értem, hogy hogy a fenébe nem egy áldásnak tekintik az emberek a távoktatást. Én gyakorlatilag mindent megadtam volna, hogy ne kelljen bejárni.
2021. jan. 12. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

mert sok gyerek nem önálló, így nem érzik elég hatékonynak. Legtöbb középiskolás még önállóan jegyzetelni sem tud, nem, hogy önállóan beosztani a saját idejét.


Továbbá azért pont a középiskolai életszakaszban a szociális interakció a tinédzserek 99%-ának nagyon fontos, fontosabb, mint a tanulás...

2021. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Az online oktatással neki sincs baja, csak érettségizni nem akar
2021. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%

Nálunk is van egy két "nagyképű, menő, idióta", de én is visszamennék, mert a többi osztálytársammal jól kijövök az idiótákat pedig figyelmen kívül hagyom.

Mások lehet azért nem tekintik áldásnak a digitális oktatást, mert vagy nem tudják egyedül elsajátítani az anyagot vagy a személyes találkozások (pl.:barátok, mondjuk itt mondhatjátok, hogy nem kell iskola, hogy találkozatok, de a legtöbb helyzetben több km re laknak egymástól így a találkozás nem megoldhato) elmulasztása miatt.

2021. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Én is szerettem volna digitális oktatást anno, de elég lett volna az is, ha órán engedélyezve van, hogy laptopon gépeljek, és ne füzetbe kelljen körmölni... -.-

Mindenesetre utólag belegondolva rosszabbul jártam volna a digitális oktatással, mert legtöbbször csak annyit tanultam, ami az órán megmaradt, ahhoz meg nekem szükséges a személyes kontakt, hogy bent üljek a padban, és ne otthon, ahol kényelmesebb a körülmény, és nem figyelek eléggé.

2021. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mit nem adtam volna a digitális oktatásért a 2010es évek elején. Nekem nagyon szar volt a középiskolában, szóval értékeltem volna, ha nem kellett volna bejárni.


3-as: nem értelek. Van tömegközlekedés, bicikli. Suli után max fél-háromnegyed óra alatt egymásnál lennétek vagy találkoztok egy parkban ilyesmi. Tényleg nem kell suli, hogy találkozzatok.

2021. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
#5: suliba én sem szerettem járni, de a csajok ott voltak, nem otthon :D
2021. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!