Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresőként regisztrálni...

Álláskeresőként regisztrálni online is lehet vagy hogy kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés
A járvány miatt el lettem küldve a munkahelyemről, ha vége valószínű visszavesznek de a fene tudja az mikor lesz így szeretnék jelentkezni álláskeresési járadékra (vagy ha találok valami ideiglenes állást dolgozni) a lényeg hogy azt olvastam ehhez először is regisztrálni kell álláskeresőnek, viszont a járvány miatt a kormányhivatalok most épp eléggé a fejük tetején állnak, ilyenkor mi a legegyszerűbb módja? El lehet indítani ezt a folyamatot pl interneten keresztül vagy érdemesebb felhívni őket és időpontot kérni? (Szerencsére) eddig sosem csináltam ilyet szóval kicsit el vagyok veszve.
2020. márc. 30. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet online intézni!

Menj fel a kormányhivatal honlapjára, minden részletesen le van írva! b

2020. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

TEssék, egy kattintás a google-n:


[link]

2020. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el a lakóhelyed szerinti munkaügyi kirendeltségre, ott egy maszkos ügyintéző a bejárat előtt a kezedbe fog nyomni minden dokumentumot. Ezeket ki kell tölteni és a megadott mailcímre a többi, felsorolt dokumentummal együtt szkennelve elküldeni.

Az összes lépés rajta lesz a tájékoztatón.

2020. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet elektronikusan is intézni, nálunk csomó munkavállaló így csinálja. Mailben kell elküldeni minden adatot, papírt, igazolást és akkor intézik. Ők is örülnek ha nem mész oda személyesen.
2020. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!