Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennél a helyembe? (suli)

Mit tennél a helyembe? (suli)

Figyelt kérdés
Holnap nem lesz első óránk, mert a tanárnak dolga van, de 8-kor már bezárják a sulikaput és nem lehet bemenni... És kijönni se. Viszont nem tudom a többiek hool lesznek és én szörnyen félek, hogy mi lesz, mert ha mások se lesznek ott, akkor nincs hova mennem... Mert ki már nem jöhetek. Mikor megkérdeztem azt mondják, hogy ők nem tudják. Mit tegyek?
2010. szept. 2. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
ha 8 után tényleg nem lehet bemenni, akkor bemennék 8 előtt és leülnék az osztályban. és várnék.
2010. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de ha mások lesznek abba terembe, akkor mit tegyek?
2010. szept. 2. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
eszel és körbejárod a sulit. am 99,99 % ,hogy más is lesz bent!
2010. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ??
2010. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez most nem jön ide, de az ötlet meg azért nem jó mert nagy a suli és sok a diák.És szünet után mindenki bemegy.
2010. szept. 2. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
ha ez középiskola olyan nincs, hogy nem lehet bemenni, (a kimennit még elhiszem) a 11,12-esek közül nagyon sok embernek nincs első órája, a faktok miatt, ők se várnak ott a suliba, de szerintem biztos, hogy lesz bent valaki az osztályodból és abba a terembe menj, ahol az órád lenne a tanárral, bár én aludnék tovább, és ezt is fogom csinálni holnap, mert nekem sincs első órám.
2010. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Középiskola és azt mondták ha elkésünk, akkor kapunk egy figyelmeztetőt. Ott kell lenni 7:55-re legkésőbb, de ha nincs 1 órám akkor mit tegyek?
2010. szept. 2. 18:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Buszos vagyok, úgyhogy az alvás nem lehetséges.
2010. szept. 2. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
na végül mi lett ?
2010. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túléltem. Reggel megint feltettem a kérdést, mert 10 perccel később keltem fel, ezért be se mehettem. Betelefonáltam a titkárságra, aki amint megmondtam, hogy melyik osztályba járok, rögtön mondta hogy az első óra így-meg úgy elmarad. Háromnegyed kilencre bementem, 2 osztálytársam a kapuba volt és pont csöngettek. A portás észre se vett, felmentem az osztályba, ott volt már szinte mindenki és kezdődött a tanítás.
2010. szept. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!