Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennél a helyembe? (suli)

Mit tennél a helyembe? (suli)

Figyelt kérdés
Ma nem lesz első óránk, mert a tanárnak dolga van, de 8-kor már bezárják a sulikaput és nem lehet bemenni... És kijönni se. Viszont nem tudom a többiek hool lesznek és én szörnyen félek, hogy mi lesz, mert ha mások se lesznek ott, akkor nincs hova mennem... Mert ki már nem jöhetek. Mikor megkérdeztem azt mondják, hogy ők nem tudják. Mit tegyek? Ezt a kérdést tegnap már feltettem.Úgy volt, hogy bemegyek, de nem keltem fel!!! Annyira félek!!!!! Mit tegyek? Máris kapok egy figyelmeztetést első héten,
2010. szept. 3. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ha szólsz a portán, akkor csak beengednek

nem hinném, h ezért figyelmeztetést adnának

mondjuk nem tudom hányadikos vagy, de nálunk se járnak be azok, akiknek nincs első órájuk

2010. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Becsöngetsz a kapun második óra előtt 10perccel, és megmondod a portásnak, hogy nem volt első órátok, mert a tanár nem jött be. Ezért jöttél később.

Be fog engedni. No para. Csak légy határozott!

2010. szept. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Micsoda szigorú

suli

2019. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az volt az első napom anno abban a suliban, kicsit túl aggódtam. :) Már nem is emlékszem rá, micsoda problémáim voltak... Bárcsak most is ilyen lenne a legnagyobb problémám.
2020. ápr. 5. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!