Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehetek népszerűbb az...

Hogy lehetek népszerűbb az osztályban?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, új az osztályom szeptember óta, van pár fiú, akivel beszélgetek, de a többiek, elég sokan, jobban beilleszkedtek, pedig elég idétlenül néznek ki. Mit tehetnék én, van valami jó tanács?

2021. okt. 27. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. engedd el ezt a butus előítéletet, hogy az ember külső megjelenésén múlik a népszerűség. Légy mindenkivel nyitott, barátságos, menj oda hozzájuk beszélgetni, találjatok közös érdeklődési kört.
2021. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda és beszélgess velük. Beszélgess több mindenkivel
2021. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálok majd, bár nem szeretek annyira beszélgetész kezdeni.
2021. okt. 27. 21:10
 4/6 anonim válasza:
23%
Legyél határozott, és szard le mindenki véleményét. Ne legyél jóban sok mindenkivel, csak egy két emberrel. Így, többen akarnak majd jóban lenni veled. Bármit csinálsz mindennek az ellenkezőjét ered el. Ha bunkó vagy szeretnek. Ha kedves vagy utalnak.
2021. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én azt javasolnám, hogy tényleg menj oda beszélgetni másokhoz. Ne próbálj meg előítéletes lenni velük szemben, mert ha úgy érzik melletted, mintha te "magasabb szinten" lennél mint ők, pontosabban ezt mutatod/gondolod magadról, akkor az nem lesz valószínűleg szimpatikus nekik. Úgy viselkedj ebben az esetben, amit hogyha te látnál, mert hozzád jönnének oda, akkor te sem gondolnál furának. De nem is kell annyira aggódnod emiatt, légy bátor és határozott. De ne legyél bunkó olyan emberekkel, akik meg sem érdemlik azt. Ha pedig úgy érzed, hogy másnak kell lenned körülöttük, hogy elfogadjanak téged, akkor gondold át, hogy biztos velük akarsz-e barátkozni, mert idővel rád fog ragadni ugyanaz a stílus, és ezt a körülötted lévő emberek észre is veszik (pl. család, közeli barátok). Amúgy meg jó az, ha jóban vagy az osztálytársaiddal, de nem fog mindenki szeretni téged, és ha ezt elfogadod, és nem veszed a lelkedre, akkor jól megleszel! Legalábbis ezek az én tanácsaim. Remélem tudtam segíteni (már ha egyáltalán elolvasod ezt a hosszú "véleményt".) Sok sikert a beilleszkedéshez!
2021. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szép tanácsot! 😃
2021. okt. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!