Bezárhat az egyetem?

Figyelt kérdés
Nem az a tag vagyok aki minden nap megkérdezte ezt itt gyakorin. Eddig figyelemmel követtem a kérdéseit, meg hogy mennyire rugózik a témán, de tanultam mint állat mert elképzelhetetlennek tartottam hogy bezarjon. De most elgondolkodtam hogy megint behoznak pár szigorítást novembertől..
2021. okt. 29. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Központilag esélytelennek látom, mert a kormánynak az egy kisebb öngól lenne, 1-1 egyetem átállhat onlinera x időre, ha elszabadul a pokol, de igyekezni fognak ezt elkerülni. Egyébként ha lenne eszük lelőnék a szervezett heringpartikat legalább az egyetemekhez tartozó bulihelyeken
2021. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az még nem most lesz. A sok védettségi kártyát jó drágán legyártották a tavasszal, először azok kerülnek majd elő a maszk után. Decemberben meg úgyis már vizsgaidőszak, nincs tömeg az egyetemen, szerintem azt se teszik online-ba.
2021. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura hogy amíg mi élőben toljuk Debrecenben addig a barátnőmék Pesten már kb egy hónapja online vannak
2021. okt. 29. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Pestre járok, minden órám jelenléti a mai napig. És ez nagyon jól van így.
2021. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!